Biz Kimiz?

Salih Seçkin Sevinç  (Kurucu – Genel Yayın Yönetmeni)

2009 yılında Harbiyiyorum.com‘u kendine notlar almak için yazmaya başladı. Sonra yazdı da yazdı. Yazdıklarından başkalarının da istifade ettiğini gördü. Yazmayı o kadar sevdi ki akabinde altı tane kitap yazdı. Harbi Yiyorum ile Türk Yeme-İçme Kültürü adına gelecek nesillere aktarılacak bir sistem kurmak için çalışıyor. Arka sokak lezzetlerine ve yeme-içmenin alt kültürlerine aşina. Bir efsaneye göre 2000’den fazla restoran gezmiş ve tadım yapmış. Diğer bir efsaneye göre aslında bunların hiçbiri önemli değil :)


Eray Kılıç (Proje Yöneticisi)

2003 yılından bu yana televizyon – yeme – içme ve eğlence sektöründe çalışıyor. Çağatay Yolda ile başlayan televizyon, Red Bull ve Çapamarka (İzzet Çapa) ile devam eden restoran/eğlence sektörü serüveni ile birlikte bugün hala birçok dijital mecrada, gazete ve dergide yazarlık – jürilik ve içerik sağlayıcılığı yapmaya devam ediyor. Aynı zamanda restoranlara ve gıda firmalarına etkin pazarlama projeleri geliştirip onları doğru tanıtım kanalları ve mecralarla buluşturuyor, restoran ve gıda ürünleri pazarlaması ve influencer/şef iletişimi hizmeti sağlıyor.


b1

Bahar Sevinç (Editör)

Turkcell‘deki tecrübesinin ardından 2010 yılında Mekanist.net‘e (Şu anda Zomato) girdi ve yiyecek içecek sektöründe uzun yıllar çalışmalar yaptı. Sektördeki hemen herkesi pek iyi tanıyan Bahar, Harbiyiyorum’da hem yazı yazıyor hem de herkese proje ablalığı yapıyor. Bugüne kadar en çok okunan yazıları hep o geliştirdi. Sitemizdeki “Dobragül” yazıları bir Bahar Sevinç markasıdır.


Zeynep Güçlücan (Editör)

Çalışma hayatına Hürriyet Gazetesi’nde başlayan ve 16 yıl süren gazetecilik serüveninde hurriyet.com.tr‘nin spor, sağlık, yaşam, magazin, astroloji ve son 6 yılını da gündem masasının editörlüğüyle geçiren Zeynep, 2022 başından beri Harbiyiyorum.com‘a içerik desteği sağlarken, merak edilen konularla ilgili merakları giderecek yazılar yazıyor. Araştırmayı ve detaylara inmeyi sever.


Sego Alfredo (Yazar)

seggy

Kendi memleketinde Türk Dili ve Edebiyatı okuduktan sonra bir expat olarak ülkemize gelip yerleşen Sego, en harbi yeme-içme içeriğinin Harbiyiyorum.com da olduğunu gördükten sonra, Türkiye’de yeme-içme kültürü üzerine yapılan bu ciddi harekatın heyecanı ile sitemizde yazar olma görevini üstlendi. Şu anda inovatif haberler, özel yeme-içme galerileri ve hikayeleri ondan soruluyor.

Betül Özden (Yazar)

betty-3a

Betül, Banvit, Bayer ve AvivaSA’da kurumsal askerliğini tamamladıktan sonra ev hanımı olmaya karar verdi. Ancak Et Endüstrisi mezunu olduğu için özünde harlanan yemek sevgisine daha fazla dur diyemedi. Harbiyiyorum.com‘da 2014 yılında “Bu sitede neden hiç sufle yok?” sorusunu sorduktan sonra yazmaya başladı.


İletişim

Siz de ekibimize katılmak isterseniz bize [email protected] mail adresi üzerinden ulaşabilirsiniz.


3 thoughts on “Biz Kimiz?

 • Merhaba Salih Bey,

  Fotini Café’ nin sahibiyim. Fotini’yi çocuk dostu mekan listede eklediğiniz için ilk önce size teşekkür etmek istedim. Bu vesile ile sizi en kisa zamanda davet etmek isterim. Gelirseniz memnun olurum.

  Saygılar

  Lena Pietruschka-Güvenç

  Yanıtla
 • bir okuyucu

  selam:)
  vahap usta daha sonra kızıltoprakta yer aldı..2015’e kadar en son maslakta görüldü…ve gene maslakta mekan degiştirdi !

  Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir