Bu Hafta Neden Kelle Paça, Ayak Paça ve İlikli Kemik Suyu Satıyoruz?

Şöyle düşündük…

Öncelikle önümüz kış. Çorba herkesin mutfağındaki en temel, en sevdiği yemeklerden biri. Yalnız evde pişirmesi zor olan, ayrıca hazırlaması saatler süren ama besin değerleri açısından adeta şifa kaynağı olan ve uzmanlık gerektiren bazı çorbalar da var ki bunlara erişimimiz pek de kolay değil.

Mesela hangileri mi?

Kelle Paça, Ayak Paça ve İşkembe Çorbası… Yani niş restoran çorbaları… Hal böyle olunca sizler için çorbacılık konusunda uzman olan Kahramanmaraş ilimizden kapınıza kadar teslim edilecek şekilde Kelle Paça Çorbası, Ayak Paça Çorbası ve İlikli Kemik Suyu setlerini Harbiyiyorum Dükkan‘da satışa çıkardık.

Yani;

Hem pandemi var şifa olsun diye, hem bağışıklığınızı kuvvetlendirmek için, hem yöresinden ve iyi ürün oldukları için, hem ambalajları ve sunumları başarılı diye, hem de gidip içemediğiniz çorbaları ayağınıza kadar getirmek için, hem de Yılbaşı gece sonunda çorbasız kalmayın diye en alasından ve üstelik memleketinden çorba setlerini dükkanımızda satışa çıkarttık.

Umarız memnun kalırsınız.

Sipariş verenlere şimdiden afiyet şifa olsun.

İlginizi çekebilecek diğer yazılarımız:
Kelle Paça ile Ayak Paça Çorbası Arasındaki Fark Nedir?
İlikli Kemik Suyu Faydaları ve Kullanım Alanları
Canan Karatay “Kelle Paça Ye, Botoksa İhtiyacın Kalmaz.”
Kelle Paça Çorbası Paça Çorbası Değildir!

Salih Seckin Sevinc

Harbiyiyorum.com kurucusu ve yazarı. 2009'dan beri yeme-içme üzerine keşifler yapıyor. Araştırıyor, yiyor, içiyor, videolar/fotoğraflar çekiyor, düşünüyor ve yazıyor. 2021 - "Ruhani" (Roman) 2018- "Ölüm Yolcusu Abdülüver'in Tuhaf Seyahatleri" (Roman) 2016 - "Harbi Yiyorum - Türkiye'de Harbiden Nerede Ne Yenir?" (Yemek Kitabı) 2015 - "Her Şeyin Başı Blog" (İş Kitabı) 2014 - "Social Media for Real" (İngilizce İş Kitabı) 2012 - "Pazarlama İletişiminde Sosyal Medya" (İş Kitabı) kitaplarının yazarı. 2018'den bu yana ODA TV "Lezzet Peşinde" köşe yazarı, Eylül 2019'da KRT'de "Harbi Yiyorum" programını hazırlayıp sundu. Şu anda "Nerede Ne Yenir?" cümlesinin altını doldurmaya ve lezzet keşiflerini/öğrendiklerini size aktarmaya devam ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir