Haftanın Gurme Ürünü: Maraş’tan Kelle Paça Çorbası, Ayak Paça Çorbası ve İlikli Kemik Suyu

Biliyorsunuz geçtiğimiz haftadan itibaren Harbiyiyorum Dükkan‘ı tekrar aktive ettik. Geçtiğimiz hafta Balıkesir kokoreç ve atom kokoreç ile başladığımız satışlarımız büyük ilgi gördü ve bir sürü kokoreç siparişi aldık. Bu hafta dükkanımıza yepyeni bir ürün seti giriş yapıyoruz. Kahramanmaraş’tan Kelle Paça Çorbası, Ayak Paça Çorbası ve İlikli Kemik Suyu setleri… Üstelik öyle sadece kaynamış kemik suları değil, etine doygun her biri 660 ml kavanozlarda ve özel ambalajlarda kapınıza kadar teslim edilen sıvı iksirler bunlar. Hepsi şifa dolu. Hepsi tam da bu mevsimlik. Kış için besleyici, doyurucu ve iyileştirici yöresel ürünler. Her bir kavanozdan iki porsiyon (tabak) kelle paça, ayak paça çorbası çıkıyor. Kelle paça çorbası kelle eti dolu. Ayak paça çorbası ise dudakları birbirine yapıştıran cinsten, kolajen deposu. İlikli kemik suyunu ise stok yap ne zaman istersen, hangi yemeğe istersen at kullan.

Kahramanmaraş’ın çorbacılık konusunda ne kadar uzman olduğunu hepimiz biliyoruz. Bu yüzden tam da memleketinden, Kahramanmaraş’ın uzman çorbacısından soğuk zinciri kırmadan, özel çalışılmış ambalajlarda çorbalarınızı, (Kelle Paça Çorbası, Ayak Paça Çorbası) ilikli kemik sularınızı kapınıza kadar teslim ediyoruz.

Biz bütün ürünleri denedik, lezzetlerine bayıldık. Daha önce de eve çorba gönderen firmalar olmuştu ama bir tek bu Paçacı’nın ürünleri bizden geçer not aldı. İçlerinden sumak ekşisi, sarımsak tozu ve acılı yağ bile çıkıyor. Size sadece ürünün kavanozunu açarak tencereye atıp 5 dakika ısıttıktan sonra içmek kalıyor.

Her hafta “Harbiyiyorum Vitrin“e çıkardığımız ürünler için tedarikçilerden Harbiyiyorum takipçilerine özel bir indirim alıyoruz. Bu hafta da Kahramanmaraş’tan tüm çorba setlerimizde sizin için indirim aldık.

Kargo bedeli satış fiyatlarına dahil.

Bu günlerde çorba setlerini özellikle seçtik. Öncelikle şifa olması açısından… Ayrıca yılbaşında gecenin sonunu güzel çorbasız geçirmeyin diye. Bu yüzden de Yılbaşı Çorba Seti bile oluşturduk.

Afiyetle…

Salih Seckin Sevinc

Harbiyiyorum.com kurucusu. 2009'dan beri yeme-içme üzerine keşifler yapıyor. Araştırıyor, yiyor, içiyor ve yazıyor. 2018- "Ölüm Yolcusu Abdülüver'in Tuhaf Seyahatleri" 2016 - "Harbi Yiyorum - Türkiye'de Harbiden Nerede Ne Yenir?" 2015 - "Her Şeyin Başı Blog" 2014 - "Social Media for Real" 2012 - "Pazarlama İletişiminde Sosyal Medya" kitaplarının yazarı. ODA TV "Lezzet Peşinde" köşe yazarı, Eylül 2019'dan bu yana Kültür TV'de "Harbi Yiyorum" programını hazırlıyor ve sunuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir