“Hataydan Evinize” Hatay Yöresel Ürünleri ile Harbiyiyorum Dükkan’da Satışta!

Yeni dükkanımız, yepyeni bir tedarikçi ile karşınızda: “Hataydan Evinize”. Yeni yazılım ile dükkanımızı kendi domain adresimize taşımış olduk. Yeni dükkanımızda da ilk tedarikçimiz Hatay yöresel ürünleri tek bir çatı altında toplayan Hataydan Evinize oldu. Hoş geldin Hataydan Evinize…

Hemen sizler için kargo bedeli dahil akıllı paketler ve setler oluşturduk. Bu paketler neler mi? Öncelikle Sizlere sadece Kuru Patlıcan ve Kuru Domates değil, aynı zamanda Hatay dağlarının rüzgarlarında kurutulmuş kabak, kırmızı biber ve bamyayı da içeren efsane bir dolma paketi hazırladık. İsmi: “Hatay Kurutulmuş Patlıcan, Biber Dolması ve Kurutulmuş Ürünler Seti” Bu seti alır almaz evde dolmalarınızı hemen yapmaya başlayacağınıza eminiz.

Ayrıca tamamı Hatay mahsulü, Hatay’ın tüm aromalarını evinize taşıyan baharatları yemeklerinizde afiyetle kullanın diye bir “Hatay Baharat Seti” derledik. Bu sete bir de Hatay soğuk sıkım zeytinyağı ekledik ki, kahvaltılık toz zahteri içine döküp banarak afiyetle yiyin.

Daha sonra bir tane “Büyük Yöresel Hatay Lezzet Paketi” derledik. Bu paketin içinde Hatay’a dair hangi lezzeti ararsanız var. Hatay’ın meşhur tuzlu yoğurdundan tutun da, biberli ekmeğine, Oruk’tan Halhali yeşil zeytine kadar bütün ürünleri bu pakette topladık. (Acılı biber salçası tek kelimeyle efsane bu arada…)

Sadece salça ve baharat tercih edenler için bir de “Hatay Salçaları ve Baharatları Seti” hazırladık. Acılı acısız biber salçalarını, domates salçasını, nar ekşisini Hatay’da kahvaltı sofralarının vazgeçilmezi toz zahteri, dağ kekiğini ve sosları bu pakette harmanladık. Satın alanlara şimdiden afiyet olsun.

Son olarak “Hatay Soğuk Sıkım Zeytinyağı, Nar Ekşisi ve Karadut Özü” paketimiz var. Hatay’dan soğuk sıkım zeytinyağı, 5 lt tenekede…Yine Hatay’a has nar ekşisi ve karadut özü soslarıyla birlikte…

Paket içeriklerin tamamı ürünlerin detay sayfasında…

Evet, yeni Harbiyiyorum Dükkan ürünlerimiz hayırlı olsun.

Hatay’a ait tüm yöresel gıda setlerimize bu linkten ulaşabilirsiniz.

Herkese afiyet ve bol lezzet dolu günler dileriz.

Salih Seckin Sevinc

Harbiyiyorum.com kurucusu. 2009'dan beri yeme-içme üzerine keşifler yapıyor. Araştırıyor, yiyor, içiyor ve yazıyor. 2018- "Ölüm Yolcusu Abdülüver'in Tuhaf Seyahatleri" 2016 - "Harbi Yiyorum - Türkiye'de Harbiden Nerede Ne Yenir?" 2015 - "Her Şeyin Başı Blog" 2014 - "Social Media for Real" 2012 - "Pazarlama İletişiminde Sosyal Medya" kitaplarının yazarı. ODA TV "Lezzet Peşinde" köşe yazarı, Eylül 2019'dan bu yana Kültür TV'de "Harbi Yiyorum" programını hazırlıyor ve sunuyor.

One thought on ““Hataydan Evinize” Hatay Yöresel Ürünleri ile Harbiyiyorum Dükkan’da Satışta!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir