Karaköy’deki En İyi 7 Kahvaltıcı – 2016

Kahvaltı; günün en önemli ve atlanmaması gereken öğünü. Hafta içleri iş temposundan dolayı vakit ayıramadığımız, çoğu zaman poğaçayla ya da ağzımıza iki lokma birşeyler atarak geçiştirdiğimiz kahvaltı öğününü; hafta sonları gelince yayıla yayıla, keyfini çıkara çıkara yapma isteği doğuyor hepimizin bünyesinde.

Daha öncesinde keyifli ve lezzetli kahvaltı yapmak için alternatif sunduğumuz Anadolu ve Avrupa yakasındaki kahvaltıcıları listelerinin yanı sıra, işin biraz daha detayına girip bölgesel çalışalım dedik ve Şile-Ağva kahvaltıcılar, Ortaköy-Kuruçeşme kahvaltıcılar, Kadıköy-Moda kahvaltıcıları gibi listeler hazırlamıştık.

Bu sefer de en popüler semtlerden olan Karaköy’deki kahvaltıcıları değerlendirelim, en iyilerini seçelim dedik.

İşte birbirinden güzel dekorasyonlara ve lezzetli kahvaltılara ev sahipliği yapan İstanbul’un yükselen trendi Karaköy’ün en iyi 7 kahvaltıcısı! Hafta sonu kahvaltılarınıza yön vermemiz dileğiyle, şimdiden afiyet olsun!

1- Namlı Gurme

Picture 1 of 7

'Kahvaltıcıların hası' dediğimiz Namlı Gurme; sadece Karaköy'ün değil, İstanbul'un en iyi kahvaltıcılarından biri. Envai çeşit sıralanmış peynir çeşitleri, pastırma sucuk gibi kırmızı et çeşitleri, zeytin ve salata çeşitleri gibi birçok seçim yapabileceğiniz alternatif bulunuyor. Hafta sonu kahvaltılarınızdan birinde Namlı'yı tercih edebilirsiniz.. / Adres: Kemankeş Karamustafa Paşa Mahallesi, Rıhtım Caddesi, No 1/1, Katlı Otopark Altı, Beyoğlu - Telefon: 0212 293 68 80

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir