Latte Printer’ı Ripple: Üzerinde Kendi Resminiz Olan Latte ile Güne Başlayın

Lattenizin üzerine bu sabah hangi resminizi basmak isterdiniz?

Güzel haberlerimiz var. Dünyada hala iyi insanlar var ve bu insanların içinde bazıları insanoğlunu mutlu edecek şeyler düşünüp duruyor.  Selfie’li tostlardan daha önce size Harbiyiyorum’da bahsetmiştik. Şimdi de sırada selfie lattede  :) Artık istediğiniz resmi lattenizin üzerine basabilecek, Kişisel lattenizle sosyal medyada yüzlerce beğeni alabileceksiniz. Nasıl mı?

latte-art-printer-ripple-03

Steam CC şirketi Instagram paylaşımlarında rekabet yaratacak bir ürün geliştirdi. Latte printerı Ripple. Kartuşu kahve olan bu 3 boyutlu yazıcı ile istediğiniz resmi lattenizin üzerine bastırabiliyorsunuz. Üstelik 10 saniye gibi çok kısa bir sürede…

Ripple bir uygulama tarafından yönetiliyor. Bu uygulama sayesinde lattenizin üzerine yüzlerce fotoğraf ve yüzlerce fontta yazı yazdırabilirsiniz. Uygulamanın birinci elde muhatapları da elbette baristalar. Ancak müşteriler de diledikleri fotoğrafı uygulama üzerinden paylaşarak kahvelerinin üzerinde yer almasını sağlayabilecekler.

ripplemaker

Şirketin CEO’su Yossis Meshulam‘ın “Lаttе sаnаtı sоsуаl mеdуаdа еn çоk pауlаşılаn şеуlеrdеn bir tanesi haline geldi” ve “İnsаnlаrа güzеl şеуlеr vеrirsеniz, оnlаr hеr sеfеrindе pауlаşmаk istеуесеklеrdir.” diyor.

Paylaşım ve sosyal medya üzerine pazarlama planını kurmuş yani.

Latte sanatının insanların en çok ilgisini çeken şeylerden biri olduğunu ve süt köpüğünün kişiye özel tasarlanabileceğini farkeden Steam CC bu durumu fırsata dönüştürerek rippleyi yarattı. Hatta Lufthansa Havayolları ile bir yıllık sözleşme bile imzaladı. Önümüzdeki yıl Lufthansa VIP Lounge’larında Ripple kullanılacak. Bakarsınız THY yada Pegasus da böyle bir atılım yapar da biz de bulutların arasında süzülürken kendi resmimizin olduğu latteyi yudumlarız.

Luftansa_ripple_maker

Latte printerı Ripple ile hayatınızın nasıl daha mutlu olacağını merak ediyorsanız aşağıdaki videoyu izleyebilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.