İletişim – Künye – Hakkımızda

İletişim

Bize [email protected] e-mail adresinden ulaşabilirsiniz.
Sponsorluk, reklam ve tanıtım çalışmaları için doğrudan: 0541 5878787 – Eray Kılıç ile görüşüp bilgi alabilirsiniz.

Adres:

Cafer Ağa Mahallesi. Şevki Bey Sokak. No: 46/A 34710 Kadıköy Moda/İstanbul

Künye

Genel Yayın Yönetmeni ve İmtiyaz Sahibi: Salih Seçkin Sevinç
Proje Yöneticisi – Reklam Satış: Eray Kılıç
Sorumlu Yazıişleri Müdürü: Gülbahar Soygel Sevinç
Editör: Betül Özden

harbi-parti-salih-abi
Harbi Yiyorum Kitap” lansman partisinden bir kare… (Mayıs 2016)

Hakkımızda

Harbiyiyorum.com 2009 yılında Salih Seçkin Sevinç tarafından kuruldu. 

2009 yılında Floransa Bienali’nden dönen Salih Seçkin Sevinç İtalya’da dolaştığı restoranlarda özellikle spesifik olarak bir lezzetin öne çıktığını görür. Türkiye’ye döndüğünde yine bir iş seyahati için gittiği Gaziantep’de de belirli lezzetlerin sadece belirli lokantalarda öne çıktığını fark eder. Böylece gezip gördüğü yerlerde beğendiği mekanların tek bir lezzetine odaklı restoran yazıları yazmaya başlar.

O günlerde yükselen “Bloglar”ın kendisini en iyi ifade edebilecek mecra olarak gören Sevinç, günümüze kadar “Nerede Ne Yenir? yazılarını Harbiyiyorum.com’da yazmaya devam eder. Böylece yıllar içerisinde kalıcı ve ince eleyip sık dokunmuş bir yeme-içme kültürü arşivi oluşmaya başlar.

İlerleyen yıllarda içerik çeşitlerini ve dijital mecralarını çeşitlendiren, yazar sayısını artıran Harbiyiyorum.com, 2016 yılında bir yeme-içme medyasına dönüşür. Derlemeler, restoran rehberleri, yemek ansiklopedisi, güncel haberler ve röportajlar gibi başlıklar altında kategorilerini genişleterek site ziyaretçi trafiğini ve dijital mecralardaki takipçisini artırarak bu niş alanda Türkiye’de bir öncü olur. 

Harbiyiyorum bugün geniş yazar kadrosu ve ekibi ile Türkiye ve dünyadan yeme-içme tavsiyeleri verirken, hızla gelişen sektöre yardımcı olacak şekilde içerikler üretip katkı sağlayıp, gelecek nesiller için kalıcı bir arşiv oluşturmaya devam etmektedir. 

Kurulduğumuz günden bu yana neler yaptık detaylı bilgi sahibi olmak isterseniz Harbiyiyorum Almanak‘a bekleriz.

İletişim: [email protected]


Biz Kimiz?

Salih Seçkin Sevinç  (Kurucu – Genel Yayın Yönetmeni)

2009 yılında Harbiyiyorum.com‘u kendine notlar almak için yazmaya başladı. Sonra yazdı da yazdı. Yazdıklarından başkalarının da istifade ettiğini gördü. Yazmayı o kadar sevdi ki akabinde altı tane kitap yazdı. Harbi Yiyorum ile Türk Yeme-İçme Kültürü adına gelecek nesillere aktarılacak bir sistem kurmak için çalışıyor. Arka sokak lezzetlerine ve yeme-içmenin alt kültürlerine aşina. Bir efsaneye göre 2000’den fazla restoran gezmiş ve tadım yapmış. Diğer bir efsaneye göre aslında bunların hiçbiri önemli değil :)

Bu görselin Alt özniteliği boş. Dosya adı: salih-seckin-sevinc-harbiyiyorum.jpeg

Eray Kılıç (Proje Yöneticisi)

2003 yılından bu yana televizyon – yeme – içme ve eğlence sektöründe çalışıyor. Çağatay Yolda ile başlayan televizyon, Red Bull ve Çapamarka (İzzet Çapa) ile devam eden restoran/eğlence sektörü serüveni ile birlikte bugün hala birçok dijital mecrada, gazete ve dergide yazarlık – jürilik ve içerik sağlayıcılığı yapmaya devam ediyor. Aynı zamanda restoranlara ve gıda firmalarına etkin pazarlama projeleri geliştirip onları doğru tanıtım kanalları ve mecralarla buluşturuyor, restoran ve gıda ürünleri pazarlaması ve influencer/şef iletişimi hizmeti sağlıyor.

Bu görselin Alt özniteliği boş. Dosya adı: eray-kilic.jpeg

Bahar Sevinç (Yazı İşleri Müdürü)

Turkcell‘deki tecrübesinin ardından 2010 yılında Mekanist.net‘e (Şu anda Zomato) girdi ve yiyecek içecek sektöründe uzun yıllar çalışmalar yaptı. Sektördeki hemen herkesi pek iyi tanıyan Bahar, Harbiyiyorum’da hem yazı yazıyor hem de herkese proje ablalığı yapıyor. Bugüne kadar en çok okunan yazıları hep o geliştirdi. Sitemizdeki “Dobragül” yazıları bir Bahar Sevinç markasıdır.

baharsevinc_1317582632_16

Sego Alfredo (Yazar – İçerik Üreticisi)

Kendi memleketinde Türk Dili ve Edebiyatı okuduktan sonra bir expat olarak ülkemize gelip yerleşen Sego, en harbi yeme-içme içeriğinin Harbiyiyorum.com da olduğunu gördükten sonra, Türkiye’de yeme-içme kültürü üzerine yapılan bu ciddi harekatın heyecanı ile sitemizde yazar olma görevini üstlendi. Şu anda inovatif haberler, özel yeme-içme galerileri ve hikayeleri ondan soruluyor.


Betül Özden (Editör – Yazar)

betty-3a

Betül, Banvit, Bayer ve AvivaSA’da kurumsal askerliğini tamamladıktan sonra ev hanımı olmaya karar verdi. Ancak Et Endüstrisi mezunu olduğu için özünde harlanan yemek sevgisine daha fazla dur diyemedi. Harbiyiyorum.com‘da 2014 yılında “Bu sitede neden hiç sufle yok?” sorusunu sorduktan sonra yazmaya başladı. O gün bugündür yazar. Çok iyi yazar.


İletişim

Siz de ekibimize katılmak isterseniz bize [email protected] mail adresi üzerinden ulaşabilirsiniz.