Diğer Listeler

Sevgililer Gününde Nereye Gidilir? | 2016 Sevgililer Günü Mekanları – 50 Mekan!

İşte bir Sevgililer Günü daha geldi çattı. Her yılın 14 Şubat’ı malumunuz “Sevgililer Günü” için bu yıl da gelenek bozulmadı ve bu bol kalpli günü bir kez daha aynı gün idrak edeceğiz. Sıkıntı yok yani.

Merhum Aziz Valentine böyle bir güne isminin verileceğini bilebilir miydi? Bilemezdi… Ama her şeyin dışında Sevgililer Günü’nün yeryüzünde büyük bir ekonomi yaratacağını hiç bilemezdi. Yaşasaydı bu özel günün ikonuydu hiç şüphesiz.

Tüm dünyada kabul gören “Sevgililer Günü”nde sevgililer birbirine hediye alır, beraber hoşça vakit geçirir. Kimisi evde baş başa vakit geçirmek isterken kimi de sevgilisini dışarıda romantik bir akşam yemeğine çıkarır. Kimi de Sevgililer Günü’ne karşıdır. Bu “ticari oyun” a gelmek istemez.

Biz ise üstümüze düşeni yaptık. İstanbul’daki yemekli sevgililer günü yapan restoranları ve mekanları bulduk. Bunları bir güzel derledik ve bedellerini telefonla her birine teker teker sorarak öğrendik.

Buyrunuz Sevgililer Günü’nde hem yemek yiyebileceğiniz hem de eğlenebileceğiniz mekanlar ve gecelik fiyatlarının en kapsamlı listesi…

2- Lacivert

Picture 2 of 50

Limitsiz yerli içecek dahilinde kişi başı menü fiyatı: 350 tl. / Adres: Anadolu Hisarı Mh., Körfez Cd. No:57, 34410 Beykoz - Telefon: (0216) 413 3753

One thought on “Sevgililer Gününde Nereye Gidilir? | 2016 Sevgililer Günü Mekanları – 50 Mekan!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir