Gurme Ürün Satış

Alo Çikolata Krizi Sipariş Hattı!

Tüm Türkiye’nin dikkatini çeken ve son zamanlardaki en efsane çikolataları üreten Akaretler yokuşunun butik çikolatacısı Mendel’s ten tüm Türkiye’ye gönderilmek üzere hazırlanmış butik ve günlük çikolata kutuları artık bir tık uzağınızda.

İthal ve birinci sınıf Belçika çikolatasının Mendel’s in deneyimli çikolata ustasının günlük olarak ellerinde şekilleniyor. Bu birinci sınıf çikolataların tüm Türkiye’ye gönderilmek üzere Harbiyiyorum.com üzerinden satışta olduğunu duyurmaktan büyük mutluluk duyuyoruz!

İster telefonla bilgi alıp sipariş verebilir, isterseniz aşağıdaki linklerden doğrudan kredi kartı ile istediğiniz adette satın alabilirsiniz. Üstelik tüm Türkiye’ye kargo dahil fiyat.

Telefon: 0537 6632088

Şu anda tüm Türkiye’ye gönderilmek üzere satışta olan Mendel’s çikolataları;

Özel Hediyelik Kutusunda 21 Adet İçi Dolgulu Günlük Taze Üretim Çikolata (Dikdörtgen Kutu) -Önerilen-

Mendel’s in özel seçkin hediyelik kutusunda günlük taze üretim çikolatalarını (truffles) aşağıdaki satın al düğmesine tıklayarak sipariş verebilirsiniz. *Bedeli 65 TL – Tüm Türkiye’ye kargo dahil –

Hemen Satın Al

Özel Hediyelik Kutusunda 16 Adet İçi Dolgulu Günlük Taze Üretim Çikolata (Kare Kutu)

Mendel’s in özel seçkin hediyelik kutusunda günlük taze üretim çikolatalarını (truffles) aşağıdaki satın al düğmesine tıklayarak sipariş verebilirsiniz. *Bedeli 55 TL – Tüm Türkiye’ye kargo dahil –

Hemen Satın Al

Alo Çikolata Krizi Sipariş Hattı: 0537 6632088

Sego Alfredo

Sego Alfredo Gonzales - Meksika doğumlu, 15 yıldır Türkiye'de yaşayan yeme-içme tutkunu bir expat. Harbiyiyorum.com'da yeme-içme haberleri ve fazlası ondan sorulur.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir