Restoran Hakkında

1.Mavi-Dukkan-Bursa-iskender-Kebap
5 1 Review
Öne Çıkanlar Popular

Mavi Dükkan Bursa Kebapçısı, Osmangazi, Bursa

İskender Kebap, Döner kebap, Bursa Kebabı, Uludağ Kebabı, kadın usta,

Mavi Dükkan Bursa Kebapçısı, Bursa’nın vazgeçilmez lezzeti İskender kebabını geleneksel tariflere bağlı kalarak sevenleriyle buluşturan ve bu konuda oldukça başarılı olan bir restoran.

İlk yola çıktığından beri “İskender Ustalığının İzinde” mottosuyla hareket eden Mavi Dükkan Bursa Kebapçısı, bu anlamda müşterilerine sundukları her  lezzette Bursa kebabının ustalarını saygıyla anıyor ve ustalık makamının hakkını onlar gibi vermek için canla başla çalışıyor.

Mekan tasarım olarak oldukça şirin ve nostaljik bir döner lokantası. Cumhuriyet dönemi geleneksel Türk lokantalarına benzeyen lokantanın çalışanlar güler yüzlü, ilgili ve nazik. Bursa’nın tek kadın döner ustası olan Nilüfer Hanım ise İskender kebabın kalitesinin üst segmentlerde olmasının önde gelen sebeplerinden. Servis oldukça hızlı. Mekan Asmerkez AVM girişinde olduğu için park etme sıkıntısı da bulunmuyor.

Mavi Dükkan Bursa Kebapçısı, orijinal İskender kebabın lezzetini en kaliteli malzemeleri seçerek oluşturuyor. Etinden salçasına, tereyağından yoğurduna kadar mutfağında sadece en iyi ürünlere yer veriyor. Odun kömürü ateşinde pişen döner kebabın yanında kendi üretimleri olan kuru üzüm şırası ise çok hafif, çok lezzetli bir tada sahip.  Tatlı olarak fırın sütlaç, Kemalpaşa ve peynir tatlısını deneyebilirsiniz.

Asmerkez Mavi Dükkan Bursa Kebapçısı’nda yemek sonrası kestane şekeri ile ikram edilen çay ve kahve ise müşteriye hoş bir jest niteliğinde.

Video

Lokasyon

İletişim Bilgileri

Adres
As merkez AVM, İstanbul Cd, 16245 Demirtaş Dumlupınar Osb/Osmangazi/Bursa
Telefon
Posta Kodu
16245
Sosyal Medya Hesapları

Mavi Dükkan Bursa Kebapçısı, Osmangazi, Bursa 1 review

Write Your Review
5
1 review
  • Merter

    Bursa da İskender yemedigim marka, dükkan kalmamıştır. İşletme sahibine bizlere sunduğu bu harika lezet ve çalışanlarına gösterdikleri vefkalade hizmet için her birine teşekkürü borç bilirim. Sundugunuz bu yüksek standart ve lezet vazgecilmezimiz oldu.

Write Your Review

Your email address will not be published. Required fields are marked *