Restoran Hakkında

1.Teo’s-Cunda-Bursa
0 0 Reviews

Teo’s Cunda Restaurant, Mudanya, Bursa

Balık restoranı, Meze, Deniz ürünleri

Teo’s Cunda Bursa, Ege ve Akdeniz esintilerini iliklerinize kadar hissedebileceğiniz Bursa’nın çiçeği burnunda en yeni ve en iyi balık restoranı. Denize dair tüm lezzetleri en taze ve en kaliteli şekilde müşterileri ile buluşturan Teo’s Cunda Bursa açık hesap bir restoran. Yani önden siparişinizi kendiniz seçip ne ödeyeceğinizi görerek siparişinizi oluşturabilir, sonrasında da sizin için özenle hazırlanmış masanıza geçebilirsiniz.

İlk Cunda’da açılan ve açılır açılmaz Cunda’nın en beğenilen balık restoranı olan Teo’s Cunda Restaurant’ın Ayvalık ve Cunda lezzetlerini Bursa’ya da taşımak istemesiyle doğan Teo’s Cunda Bursa, bu bağlamda Bursa’daki ilk ve tek balık restoranı.

Mavinin hakim olduğu Akdeniz tarzı dekorasyonu ile mekan tasarımı çok şık. Geniş ve ferah bir büyüklüğe sahip mekanın ambiyansı kapıdan girer girmez sizi etkisi altına alıyor. Teo’s Cunda Bursa’nın dileyen müşterileri için özel etkinliklerde kullanılmak üzere özenle tasarlanmış VIP odaları da mevcut. Bunun haricinde çocuk oyun alanı, ücretsiz park yeri ve vale hizmeti de bulunuyor.

Teo’s Cunda Bursa’nın lezzet çeşitliliği ise oldukça geniş bir yelpazeye sahip. Yöresel ot çeşitlerinden soğuk mezelere, ara sıcaklardan balık çeşitlerine kadar birçok lezzet en kaliteli ve en taze haliyle sofranızda yerini alıyor. Özellikle levrek lokum ve ahtapot mutlaka denenmeli. Kabak çiçeği dolması, Rum favası, Cunda lokumu, sakız börülcesi, avakadolu karides, kalamar ve balık çorbası da Teo’s Cunda Bursa’nın denenmesi gereken öne çıkan lezzetlerinden. Ayrıca dileyenler için farklı alkol seçenekleri de mevcut.

Lokasyon

İletişim Bilgileri

Adres
Çağrışan Köy, Mudanya Blv. No:48, 16940 Mudanya/Bursa
Telefon
Posta Kodu
16940
Sosyal Medya Hesapları

Teo’s Cunda Restaurant, Mudanya, Bursa 0 reviews

Write Your Review

There are no reviews yet.

Write Your Review

Your email address will not be published. Required fields are marked *