En İyiler

Dünyaca Ünlü En İyi 7 Aşçılık Okulu – 2016

Son zamanda pek bir popülerleşen ‘aşçılık‘ mesleğini hakkıyla yerine getirebilmek için yolunuz tabii mutfaktan geçiyor. İyi bir eğitim alan aşçı, öğrendikleriyle sanatını icra ederse kim tutar onu?

Eskiden “ustadan el almak” diye bir şey vardı ve aşçılar restoranlarda meslek öğrenirlerdi, şimdilerde ise daha sofistike mutfaklarda, işin gerçek profesyonellerinden her türlü reçeteyi öğrenmek mümkün.

Siz de sıkı bir aşçı adayıysanız ve bu konuda iddialıysanız okul seçereken değerlendirmeniz için dünyaca ünlü okulları ve verdikleri eğitimleri aşağıda bulabilirsiniz. Biz size en iyi 7 tanesini seçtik; ölçün, tartın, biçin.

Bundan sonrası için karar sizin ve tabii ki bütçenizin.

İşte Dünyaca Ünlü En İyi 7 Aşçılık Okulu!

7- Johnson Wales University

Picture 7 of 7

Aşçılık Master programını Amerika’da veren ilk okuldur. Toplam 4 farklı kampüs şubeleri bulunan okul, ünlü aşçı Emeri Lagasse tarafından dünyadaki en iyi yemek okullarından biri seçilmiştir. Kar amacı gütmeyen aşçılık okulunun Lisans programını tamamlamak için 4 sene, ön lisans programını tamamlamak için ise 2 sene devam etmek zorunlu. Verilen eğitimler; Aşçılık Sanatı, Pastacılık Sanatı, İşletmecilik(restaurant Yönetimi), Hizmet , Gıda Yönetimi ve Pazarlama, Şarap Eğitimi Sertifika Programı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir