Erzurum Güzellemesi: Erzurum’da Ne Yenir, Nerede Yenir? (Yeniden Ziyaret Edildi)

Erzurum’da Ne Yenir, Nerede Yenir?

Hazır Erzurum‘a yeniden geldik. Öyleyse 2011 yılında 3 haftada derlediğimiz “Erzurum’da Nerede Ne Yenir?” külliyatımızı tekrar gözden geçirelim dedik. Gezimanya ve Xanadusnowwhite işbirliği ile Erzurum Tarihi ve Kış Sporları temalı bu gezimizde biz tabii ki özlemini çektiğimiz yeme-içme mekanlarını programımıza aldık ve hemen sizler için gezmeye başladık.

İşte size Erzurum’un mutlaka ziyaret edilmesi gereken lezzet noktaları…

Bir Erzurum Gurme Guide varsa, o bu :)

Cağ Kebap - Koç ve Gel-Gör

Picture 2 of 6

Erzurum'a gidince Cağ kebap yemeden dönmek olmaz. Bunun için önde gelen iki isim var. Koç ve Gel-Gör. Biri Kemal Abi'nin, diğeri Şakir Abi'nin Yeri... (İlgili Yazıyı Okumak İçin Tıklayın!)Salih Seckin Sevinc

Harbiyiyorum.com kurucusu. 2009'dan beri yeme-içme üzerine keşifler yapıyor. Araştırıyor, yiyor, içiyor ve yazıyor. 2018- "Ölüm Yolcusu Abdülüver'in Tuhaf Seyahatleri" 2016 - "Harbi Yiyorum - Türkiye'de Harbiden Nerede Ne Yenir?" 2015 - "Her Şeyin Başı Blog" 2014 - "Social Media for Real" 2012 - "Pazarlama İletişiminde Sosyal Medya" kitaplarının yazarı. ODA TV "Lezzet Peşinde" köşe yazarı, Eylül 2019'dan bu yana Kültür TV'de "Harbi Yiyorum" programını hazırlıyor ve sunuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir