Gurme Ürün Satış

Haftanın Satılık Gurme Ürünü: Acılı Himalaya Tuzu | 150 gr, 10.95 TL

Yine yepyeni bir ürünle karşınızdayız! Gelenekselleştirdiğimiz ürün satışımız ve ürünle ilgili lezzet odaklı yazılarımız bu hafta da devam ediyor. Bu hafta editörlerimiz tarafından seçilen ürünümüz: son derece sağlıklı, Himalaya Tuzu!

DİKKAT DİKKAT! BU ÜRÜN YÜKSEK DOZDA LEZZET İÇERİR!

Himalaya tuzunun sağlığı ve doğallığı, Antep biberinin acısıyla buluştu. Sofraya sağlık ve lezzet geldi. Acılı  Şu an piyasada olmayan bu yeni ürünü denemek için dükkanımıza bekliyoruz..

acili-himalaya-tuzu-satin-al

Himalaya Tuzu Nedir yazımızda daha detaylı görebileceğiniz gibi; Himalaya tuzu yapılan araştırmalara göre, insan sağlığı için en önemli tuz olarak görülmüştür. Damarlarda sertleşme yapmaz ve tadı normal tuz tadından daha eksiktir. En kaliteli himalaya tuzu cam gibi şeffaf ve saydam olan tuzdur. İçeriğinde demir elementi fazla olması sebebi ile kırmızı-turuncu tuz ile pembe tuz sadece banyoda kullanılır. Acılı himalaya tuzu haricinde de birçok himalaya tuz çeşitimiz mevcut. Aşağıdaki buton sizi doğrudan ilgili alana götürecek. (Üstelik piyasadaki en uygun fiyatlı himalaya tuzu da bizde…)

Her hafta yeni bir ürünle gelişen Harbiyiyorum Dükkan, -gurme ürün satış sitemizi-de tüm harbi yiyici izleyicilerimizin/dostlarımızın dikkatine sunarız. Sitemizi her geçen gün portföyümüze yeni eklediğimiz gurme yiyecek içecek ürünleriyle zenginleştiriyoruz. Ziyaretlerinizi bekleriz…

Ödemelerinizi ve siparişlerinizi sitemiz üzerinden kredi kartı ile (PayPal) yapabileceğiniz gibi, banka havalesiyle de gerçekleştirebilirsiniz.

Ben e-mail ile sipariş vermek” ya da “daha fazla bilgi almak istiyorum” diyenler için [email protected] e-mail adresimize maillerinizi bekliyoruz.

*Markalara Not: Ürünlerizin satışı konusunda bizimle e-mail ile iletişime geçebilirsiniz.

acili-himalaya-tuzu-satin-al

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir