Diğer Listeler

Yılbaşı Gecesi Nerede Ne Kadara Yenir? Hoşgeldin 2016!

Yeni yıla nasıl girersen öyle geçer derler. Bu yüzden tüm yılın eğlenerek geçmesi için yeni yıla eğlenerek ya da en azından güzel sofralarla ve güzel dilek ve temennilerle dostlarla girmek şart.

Tabii ki yeni yıla ev ahalisi ile birlikte evde girmeyi tercih edenler de var ancak biz biliyoruz ki yılbaşı akşamı şeflerin kıyasıya birbiriyle yarışacağı yılbaşı menülerini denemek için heyecan duyanlar da var.

Yeni yıla 10 günden az bir zaman kala Harbiyiyorum olarak sizler için yılbaşı programları ile hem damağınıza, hem de neşenize hitap edecek mekanları aradık, bilgi topladık. Hizmette sınır tanımıyoruz. Listemiz yılbaşına kadar sürekli olarak güncellenmeye devam edecek. O yüzden takipte kalın.

Aralarında hizmet ve fiyat olarak ultra lüks olanları da var ortalama aralıkta olanları da… Size düşen ise her bir mekanı inceleyip sevdiklerinizle nasıl bir yerde yeni yıla girmek istediğinize karar vermek.

İşte 2016 ‘ya sayılı günler kala İstanbul’da Yılbaşı Programı olan mekanlar…

1- Galata Meyhanesi

Picture 1 of 38

20 yıldan fazla bir süredir Beyoğlu'nda hizmet veren Galata Meyhanesi yılbaşı akşamı için konuklarına eşsiz bir gece yaşatacak. On çeşit soğuk meze( Serpme olarak), Peynir Tabağı, üç çeşit ara sıcak (Galata Böreği, Pazı Sarma, Arnavut Ciğeri), günün ana yemeği (Portakallı, Kestaneli Hindi; iç pilav ile servis edilir ), Serpme Meyve, TatlımAnna Profiterol, Limitsiz yerli içki, Türk Kahvesi ve Likörden oluşan yılbaşı menüsünü deneyimlerken bi yandan da saat 21.00 den itibaren olacak mikrofonsuz canlı fasıl ile felekten bir gece geçireceksiniz. Menünün kişi başı fiyatı 225 TL. | Adres: İstiklal Caddesi, Orhan Apaydın Sokak, No 5/A, Beyoğlu, İstanbul | Telefon: 0212 293 11 39

 


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir