Genel Yemekler

Harbiyiyorum Instagram Hesabında 2018’de En Çok Beğenilen 7 Fotoğraf

Harbiyiyorum Instagram Hesabında 2018’de En Çok Beğenilen 7 Fotoğraf

2018’i de yiye yiye bitiriyoruz. Bu yıl yine yemek konusunda şansımız yaver gitti. Bolca gezdik yeni lezzetler keşfettik. Deneyimlediğimiz her şeyi de siz değerli okuyucularımızla paylaştık. Bakalım Instagram hesabımızda en çok neler beğenilmiş, neler ilgi çekmiş.

1- Millstone Cave Suites

2- Kestane Kebap, Kadıköy

3- Seyyar Simitçi, Balat

4- Baruthane Pilavcısı

View this post on Instagram

İstanbul’un En İyi ve En İddialı Şovmen Pilavcısı 😎👉🏼 @baruthanepilavcisi 👈🏼 (Takip edin!) 😎😁 ve Tavuklu, Nohutlu Pilavını izliyorsunuz 👻 Kaç zamandır aklımdaydı 🤗Bıyıklı Nedim’in pilav 🍚 ından yemek sonunda nasip oldu 🕺🏻 Yalnız sadece pilavı değil, annesinin yaptığı tuzu kararında süper probiyotik turşuları, kavurması, kelle çorbası ve hatta arnavut ciğeri de beni benden aldı . Instagram Hikayelerimizden izleyin; Şişli; Osmanbey taraflarındaysanız da mutlaka uğrayın . #baruthane #şişli #pilav #rice #gourmet #gourmetfood #pilavcı #foodporn #streetfood #sokaklezzetleri #delish #deliciousfood #pilavdandöneninkaşığıkırılsın

A post shared by © Harbiyiyorum.com 👉🏼 Yemek (@harbiyiyorum) on

5- Mendel’s Çikolata

6- Semt Fırını, Antakya

7- İzmir Söğüş, Alsancak Kordon

(Eşsiz lezzet ve mekan keşifleri için Harbiyiyorum Instagram Hesabımızı takip etmeyi unutmayın!)

 
Hande Urgancıoğlu Kardaş

Seyahat etmek, yeni yerler ve lezzetler keşfetmek, gittiğim yerlerden anılar biriktirip dönmek en keyif aldığım şeyler arasında. Harbiyiyorum'da da bunun için yazmaya başladım.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir