Diğer ListelerİstanbulWaffle

İstanbul’da Waffle Yiyebileceğiniz Mekanlar

Son Yıllarda Yıldızı Parlayan Waffle

Waffle aslen Belçika asıllı bir hamur tatlısı olsa da şüphesiz bu tatlıyı en çok bağrına basan ülkelerden biri de bizim ülkemiz! Akışkan çikolata çeşitleri ve içine eklenen rengarenk meyvelerle tam bir görsel şölendir waffle… Bu öyle bir görsel şölendir ki Waffle‘ınızı yemek ile yemeyip tablo misali izlemek arasında gidip gelirsiniz. Zaten sosyal medya paylaşımlarında en çok alkış da Waffle’a gidiyor…

Biz de Harbiyiyorum olarak, insanın görünce içini “cız” ettiren waffle mekanlarını sizin için araştırdık.

*İstanbul’daki Waffle mekanları ile ilgili eklemek istediğiniz bir bilgi varsa lütfen aşağıdaki yorum kısmına yazarak bu yazıya katkıda bulunun.

1- Kemal Usta Waffles

Picture 1 of 13

Adres: Kadıköy Merkez Mahallesi, Moda Caddesi, No 180/B, Kadıköy, İstanbul | Telefon: 0216 3455026 |Mekanın bu şubesi haricinde 4 farklı şubesi daha var.

5 thoughts on “İstanbul’da Waffle Yiyebileceğiniz Mekanlar

 • Selamlar,bilgilendirme amaçlı kemalustawaffles ın 13 şubesi vardır.Çengelköy şubesinde ise konsept in mimarları sabine hn ve galip beyi görebilirsiniz.

  Yanıtla
 • Geri bildirim: İstanbul'daki En İyi 7 Waffle'cı - 2016 - | Harbi Yiyorum

 • Murat

  Bugün akşamüstü bostancı minibüs yolu üzerinde alper ustanın yeri die bir mekanda waffle yedim çoook lezzetliydi hamur u kullanılan malzem gerçekten enfesti şidddetle tawsie ederim.mekan ın yeri yanlış hatırlamıosam waffles dünyası

  Yanıtla
 • ercan

  Bir de bizim de blogumuzda yazdığımız orjinal belçika wafflecısı Mr. Burry Waffles & More ‘da eklemek lazım. Hatta bu listenin en başına eklenebilir ;)

  Yanıtla

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir