İzmir’deki En İyi 7 Sufleci – 2016

Çikolatalı sufle diyince hangimizin ağzı sulanmıyor ki? Çikolata haricinde suflenin peynirli, sebzeli, etli çeşitleri de bulunuyor ama en can alıcısı şüphesiz çikolatalı olan!

Suflenin sunum şekli her geçen gün ülkemizde de git gide çeşitleniyor. Ağzımızın tadına pek düşkün bir toplum olarak sufleyi de kültürümüze adapte ediyoruz. İlerleyen zamanlarda sufleyi orjinal fikirlerle daha iştah açıcı hale getirebiliriz diye düşünüyoruz.

Daha önce de ‘Sufle Nedir?’ yazımızla suflenin tarihinden ve ilk nerede, ne zaman yapıldığından bahseden bir yazı yazmıştık. İstanbul’da En İyi 7 Suflecileri de listelemiştik. Türkiye’nin en güzel şehirlerinden İzmir’e de bu hizmeti götürmeliyiz diyerek, sizin için güzel bir liste hazırladık.

İşte karşınızda İzmir’deki En İyi 7 Sufleci!

3- Leman Kültür

Picture 3 of 7

Kendine ait konseptiyle fark yaratan mekanın ülkenin neredeyse her yerinde şubesi bulunuyor. Çikolatalı suflesi akışkan bir kıvamda olsa daha da lezzetlenebilir, portakallı suflesini beğenmeniz de damak tadınıza bağlı.. / Adres: Alsancak, Kıbrıs Şehitleri Cd. 179/ E, 35220 Konak/İzmir - Telefon: (0232) 463 0133

İzmir’deki En İyi 7 Sufleci – 2016” için bir yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir