LvivSıcak Çikolata

Lviv’de Sıcak Çikolata Nerede İçilir? Lviv Handmade Chocolate, Lviv, Ukrayna

Çikolatayı içilebilir birşey olarak pazarlama fikri hiç şüpheşiz ilk olarak Belçika ya da Fransa’da gündem bulmuş bir olay. Lakin gerek kokusu, gerek akışkanlığı ile sıcak çikolata denen sevimli şey, gayet de erotik bir olay olduğu için muhtemel her medeni kakao ithalatçısı ülkede hızlıca yayılmış. Lakin bu erotik oluşumun slav ırklarındaki dokunuşunu da pek tabii, pek sağlıklı, pek pratik ve de kararında bulduk. Neresi mi? Lviv Handmade Chocolate. Ohş!

Efendim buram buram sanat ve kültür kokan Lviv‘in (bizce) çikolata fabrikası olan Lviv Handmade Chocolate’de (Lviv El Yapımı Çikolata) buram buram çikolata kokuları arasındaki çeşmelerden akan ılık çikolataları gördükçe aklınıza öncelikle seks geleceğine eminiz. Ha gelmiyorsa da mutluluğun çikolatayla bir ilgisi olmalı ya hani; bu sebeple sizin bilişsel düzeyinizde üst beyininizin aklına gelmezse şaşırmayın, ama biz arkaik beyninizin aklına kesin geleceğine eminiz.

[wdi_feed id=”1″]

Şimdi girdiniz mi içeri? Tamam. Dediğimiz gibi önce açıkta kalıplara dökülen çikolataları inceleyin, sonra da Lviv Handmade Chocolate‘daki güzel ve sevimli çikolata kokusunu gözlerinizi kapatıp uzun uzun soluyun.

Daha sonra masalardan birine geçin ve kendinize bir bardak sıcak çikolata ısmarlayın. Sıcak çikolatanızı bizim otellerdekine benzer beyaz çay/kahve fincanlarında sunuyorlar. İçine de fındık atıyorlar ki (hani bizim bozaya leblebi atmamız gibi) kontrast tamam olsun; sıcak pürüssüz çikolata kıtır sevgilisine kavuşsun. Sonra bu güzellikten bir yudum alın. İşte bu sevgi pıtırcığı içeceği böyle taam eyleyeceksiniz.

Lviv’de Lviv Handmade Chocolate merkezde gözden kaçıramayacağınız bir yerde. Bu tarihi kentin dokusu ve atmosferi ile birlikte tıpkı Charly’nin Çikolata Fabrikası gibi gizemli ve baştan çıkarıcı bir yer.

Gidenlere ve sıcak çikolata içenlere şimdiden afiyet olsun.

Oradan da verin elinizi “Drunken Cherry” Hadi bakalım.

Yaşasın tam bağımsız şeker koması ve diğer güzel şeyler.

Lviv Handmade Chocolate
Serbska St, 3, L’viv, Lviv Oblast, Ukrayna
Tel:  +380 50 430 6033
Salih Seckin Sevinc

Harbiyiyorum.com kurucusu ve yazarı. 2009'dan beri yeme-içme üzerine keşifler yapıyor. Araştırıyor, yiyor, içiyor, videolar/fotoğraflar çekiyor, düşünüyor ve yazıyor. 2021 - "Ruhani" (Roman) 2018- "Ölüm Yolcusu Abdülüver'in Tuhaf Seyahatleri" (Roman) 2016 - "Harbi Yiyorum - Türkiye'de Harbiden Nerede Ne Yenir?" (Yemek Kitabı) 2015 - "Her Şeyin Başı Blog" (İş Kitabı) 2014 - "Social Media for Real" (İngilizce İş Kitabı) 2012 - "Pazarlama İletişiminde Sosyal Medya" (İş Kitabı) kitaplarının yazarı. 2018'den bu yana ODA TV "Lezzet Peşinde" köşe yazarı, Eylül 2019'da KRT'de "Harbi Yiyorum" programını hazırlayıp sundu. Şu anda "Nerede Ne Yenir?" cümlesinin altını doldurmaya ve lezzet keşiflerini/öğrendiklerini size aktarmaya devam ediyor.

One thought on “Lviv’de Sıcak Çikolata Nerede İçilir? Lviv Handmade Chocolate, Lviv, Ukrayna

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir