BeşiktaşEn İyilerGenel Kahvaltı

Ortaköy-Kuruçeşme’nin En İyi 7 Kahvaltı Mekanı – 2016

Dışarıda kahvaltı yapma kültürü dur durak bilmeden yayılmaya devam ediyor. Artık neredeyse büyükşehirlerde insanlar evde kahvaltı yapmaz oldu. Hali hazırda Anadolu yakası kahvaltıcıları ve Avrupa yakası kahvaltıcıları listesimiz de mevcut. Ama koskoca kahvaltı kültürümüze sadece bunlar yetmez dedik.

İstanbul’da deniz manzarası eşliğinde şöyle güzel bir pazar kahvaltısı yapıp haftanın yorgunluğunu atsak diyenlere özel yepyeni bir liste ile karşınızdayız! İşte Ortaköy – Kuruçeşme civarının en iyi 7 kahvaltı mekanı. Haydi afiyet olsun!

[wdi_feed id=”1″]

Ha unutmadan muhtemelen kahvaltıcılardan çıkışta bir de Üçüncü Dalga Kahveci‘ye uğramak istersiniz.

Mutlu haftasonları herkese…

1- Anonim Türk Bistro

Picture 1 of 7

Anonim Türk Bistro, Ortaköy-Kuruçeşme arasındaki Koru İstanbul'da yer alan yepyeni bir mekan! Güler yüzlü personeli ve samimi ortamıyla oldukça kısa sürede kendinden bahsettirmeyi başarabildi. Kahvaltısına gelirsek; oldukça geniş kapsamlı, üzerine de bir türk kahvesi de içerseniz tadından yenmez! / Adres: Kuruçeşme Mh., Muallim Naci Cd. No:1 - Telefon: +90 (212) 257 50 80

Dobra Gül

Gittiği yerler kim olduğunu bilmez. Dobra dobra yazar. 7 kuşak Bolu Mengen'li. Sevdiğini çok sever, sevmediğinin üstünü çizer. Dikkat! Gerçek gurme! Mekanların korkulu rüyası.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir