BeşiktaşEn İyilerGenel Kahvaltı

Ortaköy-Kuruçeşme’nin En İyi 7 Kahvaltı Mekanı – 2016

Dışarıda kahvaltı yapma kültürü dur durak bilmeden yayılmaya devam ediyor. Artık neredeyse büyükşehirlerde insanlar evde kahvaltı yapmaz oldu. Hali hazırda Anadolu yakası kahvaltıcıları ve Avrupa yakası kahvaltıcıları listesimiz de mevcut. Ama koskoca kahvaltı kültürümüze sadece bunlar yetmez dedik.

İstanbul’da deniz manzarası eşliğinde şöyle güzel bir pazar kahvaltısı yapıp haftanın yorgunluğunu atsak diyenlere özel yepyeni bir liste ile karşınızdayız! İşte Ortaköy – Kuruçeşme civarının en iyi 7 kahvaltı mekanı. Haydi afiyet olsun!

[wdi_feed id=”1″]

Ha unutmadan muhtemelen kahvaltıcılardan çıkışta bir de Üçüncü Dalga Kahveci‘ye uğramak istersiniz.

Mutlu haftasonları herkese…

2- Aşşk Kahve

Picture 2 of 7

Sosyal medyada bir anda ünlü olan mekanı merak edenler akın etmiş durumda! Konum ve manzarası gerçekten harika. Servis kalitesi ve hizmeti oldukça iyi; kahvaltısı keyif verici menüsü de oldukça kapsamlı. Böyle kaliteli bir yerin fiyatları da haliyle kaliteli oluyor, bizden söylemesi. ;) / Adres: Kuruçeşme Mahallesi, Muallim Naci Caddesi, No 64/B, Beşiktaş - Telefon: +90 (212) 265 47 34

Dobra Gül

Gittiği yerler kim olduğunu bilmez. Dobra dobra yazar. 7 kuşak Bolu Mengen'li. Sevdiğini çok sever, sevmediğinin üstünü çizer. Dikkat! Gerçek gurme! Mekanların korkulu rüyası.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir