GURME NOTLARI

Yeni Lezzet Yolculuğu: Le Pain Quotidien

Turizmden kahveye hayatın birçok alanında adından söz ettiren Honest Holding, yatırımlarına devam ediyor. Şirket, yeni yıla sayılı günler kala iştirakleri arasına Belçika menşeili restoran Le Pain Quotidien’i katarak markanın Türkiye’deki Master Franchising’i oldu.

Türkiye’nin öncü grup şirketlerinden Honest Holding, gastronomi alanındaki yatırımlarına devam ediyor. Le Pain Quotidien’i Aralık 2022’de bünyelerine kattıklarını dile getiren Honest Holding Yönetim Kurulu Başkanı Cengiz Deveci, gelecek yıl da büyümelerini hızla sürdüreceklerini açıkladı. Turizmden kahveye hayatın birçok alanında adından söz ettiren Honest Holding, yatırımlarına devam ediyor. Şirket, yeni yıla sayılı günler kala iştirakleri arasına Belçika menşeili restaurant Le Pain Quotidien’i katarak markanın Türkiye’deki Master Franchising’i oldu.

Hedef, 5 Yılda 10 Yeni Şube

33. yılında Honest Holding bünyesine katılan Le Pain Quotidien Türkiye, 2023 yılına yeni bir soluk ile “Merhaba” dedi. Gurmelerin gözde mekânı Le Pain Quotidien Türkiye ile büyümelerini ve istihdamını artıracaklarını belirten Deveci, 5 yılda 10 yeni şube açmayı hedeflediklerini söyledi. Cengiz Deveci, “Kurulduğumuz günden bu yana yurt içinde ve yurt dışında alanın öncü şirketleri arasında yer alarak hizmet veriyoruz. Ödüllü şeflerin elinden çıkan eşsiz lezzeti ile gastronomi dünyasının en sevilen markalarından Le Pain Quotidien Türkiye’yi ailemize katmanın mutluluğunu yaşıyoruz. 2022 yılında ülkemize getirdiğimiz Kolombiya’nın en kaliteli kahvesi Juan Valdez’in ardından büyümeye devam ediyoruz. Kaliteli ve ayrıcalıklı hizmet anlayışımızı, Le Pain Quotidien Türkiye’nin meşhur uzun masalarındaki kalabalık sofra kültürünün samimiyetiyle sunacağız.” dedi.

Yeni yılın gözdesi: “Göktürk Le Pain Quotidien”

Yeni yılın ilk müjdesini ise Deveci şu sözlerle verdi: “Tüm ürünleri organik ve tamamı özel tariflerle hazırlanan Le Pain Quotidien’in benzersiz mutfağının Türkiye’deki 4. şubesinin kapılarını birlikte açıyoruz. Göktürk Le Pain Quotidien, 20 Şubat tarihi itibari ile hizmete geçiyor olacak.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir