Gurme Haberİzmir

1 Dakikada Küçük Martha ile Alaçatı Ot Festivali 2015 – Video-

Her Şeyin Başı Blog kitabımda da yer verdiğim Eda Bilol (nam-ı diğer kafambionline) benim ilk kitabımla birlikte tanıştığım bir arkadaşım. Bundan 4-5 ay önce bir buluşmamızda annesinin sahibesi olduğu Sedirli Ev‘de Alaçatı Ot Festivali‘ni birlikte geçirme durumu mevzu bahis olunca organizasyonu Bozcaada turlarıyla da ün salmış Küçük Martha‘ya (Yani Özüm’e) havale etmek vacip oldu. Zira pek de iyi yapmışız. Ortaya yine anılardan silinmeyecek bir organizasyon çıktı.

Bizimle birlikte kimler vardı diye soranlara sayalım: Yenihayatıntadı, NeredeyesekHandeledim, Umursamaz, ttkeşifte ve bıcırlar :)

Emeği geçen herkese çok teşekkürler. Ben her ne kadar Alaçatı‘da olduğum tarihlerde soğuk algınlığından biraz tatsız olsam da herkese şükranlarımı gönderiyorum. Bu ekiple olmak çok anlamlı ve keyifliydi.

Ziyaret ettiğimiz ve tadım yaptığımız mekanlar ayrı bir yazımızın konusu olacak.

Şimdilik aşağıda olayımızı -ekibi diyelim- özetleyen çok güzel bir video var. İzlemenizi öneririm…

https://www.youtube.com/watch?v=5TfDScmmb5c


Salih Seckin Sevinc

Harbiyiyorum.com kurucusu ve yazarı. 2009'dan beri yeme-içme üzerine keşifler yapıyor. Araştırıyor, yiyor, içiyor, videolar/fotoğraflar çekiyor, düşünüyor ve yazıyor. 2021 - "Ruhani" (Roman) 2018- "Ölüm Yolcusu Abdülüver'in Tuhaf Seyahatleri" (Roman) 2016 - "Harbi Yiyorum - Türkiye'de Harbiden Nerede Ne Yenir?" (Yemek Kitabı) 2015 - "Her Şeyin Başı Blog" (İş Kitabı) 2014 - "Social Media for Real" (İngilizce İş Kitabı) 2012 - "Pazarlama İletişiminde Sosyal Medya" (İş Kitabı) kitaplarının yazarı. 2018'den bu yana ODA TV "Lezzet Peşinde" köşe yazarı, Eylül 2019'da KRT'de "Harbi Yiyorum" programını hazırlayıp sundu. Şu anda "Nerede Ne Yenir?" cümlesinin altını doldurmaya ve lezzet keşiflerini/öğrendiklerini size aktarmaya devam ediyor.

One thought on “1 Dakikada Küçük Martha ile Alaçatı Ot Festivali 2015 – Video-

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir