Diğer ListelerLİSTELER

Ankara’daki Tüm Şampiyon Kokoreç Şubeleri

Şampiyon Kokoreç, 1962 senesinde İstanbul – Beyoğlu Balık Pazarı’nda hizmet vermeye başladı. O tarihten bu yana sokak lezzetlerini tüketicilerle buluşturuyor. Bugün itibariyle lezzetini başkentimize kadar taşımış durumda. Şampiyon Kokoreç sadece kokoreç, midye olarak bilinir ama artık sosis, köfte, hamburger lezzetlerini sunan şubeleri de var.

İşte karşınızda Şampiyon Kokoreç Ankara şubeleri…

Şampiyon Kokoreç Bağlıca, Ankara

İçerisi oldukça geniş. Masalar dip dibe değil. Önünde otopark bulunuyor, ulaşım rahat. Kokoreç dışında tantunisi de seviliyor. Servis elemanları ilgili. Sebzeli kokoreç iştah açan türden.

Telefon: (0312) 999 81 17
Adres: BAĞLICA MAH. BAĞLICA BULVARI NO: 72/1 BAĞLICA- ANKARA

Şampiyon Kokoreç Dikmen, Ankara

Kokoreç dışında midye ve midye tavası oldukça beğeniliyor. Mekânın içinde tavanları yüksek ve ferah. Kokoreç yemeye gidince en sevdiğim şey olan turşular masada kocaman cam kavanozda duruyor. Kokoreç yanında acı turşu severiz! Otopark sorunu yok, atlayın gidin.

Telefon: (0312) 476 80 81
Adres: KEKLİK PINARI MAH. DİKMEN CADDESİ 906 SK. D BLOK NO:3 DİKMEN ÇANKAYA / ANKARA

Şampiyon Kokoreç Elvankent, Ankara

Klasik bir Şampiyon kokoreç şubesi değil. Ekstra olarak neredeyse 24 saat hizmet veriliyor. Eminim sizin de aniden canınızın kokoreç çektiği olmuştur. Sabah dokuz ile sabah altı arasında kokoreç bulmak mümkün. Lezzet zaten tavan.

Telefon: (0312) 261 27 77
Adres: TOPÇU MAH. 1464. CAD. NO: 39/B ETİMESGUT / ANKARA

Şampiyon Kokoreç Eryaman, Ankara

Mekân temiz. İşletme sahibi güler yüzlü. Kokoreç dışında işkembe ve kelle paçası oldukça seviliyor. Bunların dışında ıslak hamburger denemek isterseniz şubeye uğrayabilirsiniz.

Telefon: (0312) 279 09 00
Adres: ŞEHİT OSMAN AVCI MAH.1419, CAD. NO:12/E ETİMESGUT / ANKARA

Şampiyon Kokoreç Gölbaşı, Ankara

Gölbaşı Şampiyon Kokoreç Haymana bulvarı üzerinde bulunuyor. Dikkatimi çeken çok tatlı bir uygulumaları var. Saksıda biber yetiştirip müşterilere dalından sunmaları. Ufak ama müşteriyi memnun eden bir uygulama. Gece saat üçe kadar hizmet veriyorlar.

Telefon: (0312) 484 71 72
Adres: KARŞIYAKA MAH. HAYMANA BLV.108 B GÖLBAŞI / ANKARA

Şampiyon Kokoreç İncek, Ankara

Personel gayet güler yüzlü. Güzelce kızarmış ve bol soslu Şampiyon midye tavası çok seviliyor. Bana sorarsanız ekmek arası midye tavayı tercih ediyorum. Taze pişmiş sıcak midye tava, yumuşacık sandviç ekmeğinde. Yazarken canım çekti. Ortamı nezih ve temiz. Gönül rahatlığıyla gidilir.

Telefon: (0312) 461 00 30
Adres: KIZILCAŞAR MAH. İNCEK ŞEHİT SAVCI MEHMET SELİM KİRAZ BULVARI NO: 250 GÖLBAŞI / ANKARA

Şampiyon Kokoreç Ümitköy, Ankara

Şampiyon Kokoreç Ümitköy Şubesi Ankara’nın en eski şubelerinden. Mahonya Parkı’nın hemen karşısında. Yıllardır hizmet veren bu şube caddenin yoğunluğuna bağlı olarak sık ziyaret alıyor. Kalabalığa karşı lezzet çıtasını düşürmeden hizmet veriyolar.

Telefon: (0312) 236 09 99
Adres: MUTLUKENT MAH. 2074. SOK. NO:1/A ÜMİTKÖY / ANKARA

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir