Diğer ListelerLİSTELER

Avrupa Yakası Tüm Şampiyon Kokoreç Şubeleri – İstanbul

Avrupa Yakası’nın En İyi Şampiyon Kokoreç Lokasyonları – İstanbul

Şampiyon Kokoreç kim ne derse desin Türkiye’de kokoreç franchiselarının başı. Seveni de var sevmeyeni de ama işte kokoreçi bu şekilde yemeye alışan ve beğenen bir kişi de her seferinde yine bu şekilde (Şampiyon Kokoreç usulü) yemek istiyor. Kimse bilmez Ama Şampiyon Kokoreç aslında bir Kahramanmaraş firmasıdır. Bir iyilik yapalım ve size Avrupa Yakası’ndaki tüm Şampiyon Kokoreç noktalarını listeleyim dedik. (Hizmettir.)

İşte Avrupa Yakası’ndaki En İyi Şampiyon Kokoreç Lokasyonları…

1- Şampiyon Kokoreç, Beyoğlu Şubesi

Şampiyon Kokoreçi, Şampiyon Kokoreç yapan şubedir. Tüm hikaye aslında burada başladı desek yeridir. Yakın zamanda yeni yerlerine taşındılar. Dekor klasik şubelerden farklı olarak tam bir Türk restoranı havası veriyor. Yaya trafiği çok fazla ve turistlerin uğrak noktası. Beyoğlu’nda nostalji turu attıktan sonra günü noktalamalık, sokak lezzetlerinin (özellikle yarım ekmek kokorecin tadına bakmalık) bir lokasyon.

Telefon: (0212) 251 61 70
Adres: Hüseyinağa Mah. Sahne Sok. No: 21 Beyoğlu – İstanbul

2 – Şampiyon Kokoreç, Beşiktaş Şubesi

Şube Beşiktaş’ın en yoğun caddelerinden birinde, Dolmabahçe Caddesinde. İçerisi ferah ve çok katlı, yani oturma sıkıntısı yok. Gitmeye karar verdiğinizde otopark işini de düşmeniz lazım. Ama zaten tam otobüs durağı önü ve yürüme güzergahı mekanı. Kokoreç dışında da yemekleri var. Burada kokoreç dışında kelle paça da oldukça seviliyormuş. Açıkçası ben kokoreççiyim. Çorba severseniz, deneyip karar verebilirsiniz.

Telefon: (0212) 258 60 06
Adres: Sinanpaşa Mah. Dolmabahçe Cad. No: 25 Beşiktaş – İstanbul

3 – Şampiyon Kokoreç, Halkalı Şubesi

Şampiyon Kokoreç’in Halkalı şubesi geniş ve ferah. Oldukça geniş bir bahçeye sahip. Burada önerebileceğimiz bir tabak var: Adı ŞAMPİYON TABAKTA. Sokak lezzetlerini bir tabakta tadımlık olarak toparlamışlar. Bir tabakta, kokoreç, köfte, zümküfül, midye dolma ve midye tava var.

Telefon: (0212) 881 11 01
Adres: Atatürk Mah. Semt Atatürk Cad. Barış Apt. 38 B 1 Büyükçekmece İstanbul

4- Şampiyon Kokoreç, Göktürk Şubesi

Şampiyon Kokoreç Göktürk şubesi de Büyükçekmece şubesi gibi büyük bir bahçeye sahip. Normalde kokoreç dükkanları nevi şahsına münhasır (büfe tipi) olur. Ama işin içine kurumsallık girince böyle ferah mekanlar ortaya çıkıyor. Lezzetten tekrar bahsetmeye gerek yok zaten.

Telefon: (0212) 322 75 75
Adres: Göktürk Merkez Mahallesi İstanbul Caddesi tan sokak NO: 1/7 Kemer Corner Sitesi inci blok dükkan, D:3, 34077 Eyüpsultan/İstanbul

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir