Gurme Haber

BİM 24 Kasım Aktüel Gurme Ürünler Kataloğu

Salı ve Cuma günlerinin BİM severler için ayrı bir anlamı var. Bizim için ise salı günü daha bir başka. Değişik gıda ürünlerinin görücüye çıktığı mübarek bir gün.

Gelin bugün BİM’de hangi gurme ürünler varmış bakalım.

Gurme ürün dedik, gurme çay çıktı karşımıza. Gurme Çay’ın özelliği neymiş gittiğimizde inceleriz bir. Yazıyorsa artık bir şey.

Hemen sonrasında dikkatimizi laktozsuz labne çekti. Büyük ihtimalle sürekli bir ürün haline gelmeyecek, BİM’de laktozsuz ürünler bulmak imkansız gibi bir şey zaten. Gelmişken denemekte fayda var.

Kova tereyağı mı? 900 gramı 44,90 mı? Gerçek tereyağ olduğuna emin olmakta fayda var. Alacağınız zaman içeriklerine bakın ve diğerleriyle karşılaştırın mutlaka.

Ooo ton balığı! Severiz. Hem de zeytin yağlısı gelecekmiş. Hangi zeytinyağını kullandıklarını da yazmışlar. Fiyatı da ona göre BİM’in diğer ürününden daha pahalıca. Fiyat karşılaştırılması yapılarak alınabilir.

Şu dörtlü grupta diğerleri haydi neyse de yemeklik pastırma şu soğuk havalarda kuru fasülye ile baya iyi gider.

Tam da, soğuk hava dedik, kış geldi dedik. İçimizi ısıtacak, kan değerlerimizi arttıracak bir ürün iyi olmaz mı? Gitmeden önce faydalarını mutlaka araştırın. Sonra ona göre sepete atarsınız.

Şu aşağıdaki tüm ürünler hakkında konuşulabilir aslında. Belçika çikolatası yazsını görünce bile mutlu oluyor insan. Beyaz çikolata ve karamel aşıkları için de güzel bir ürün geliyor. Lokum konusunda hassas olanlar pek tercih etmeyebilir ama yeni tatlar denemek isteyenlerin sepetinde mutlaka yerini alacaktır.

Yeni gelen diğer ürünleri de aşağıdaki katalogdan inceleyebilirsiniz. Buradaki ürünlerden alıp denedikleriniz varsa yorumlarınızı bizlerle paylaşırsanız seviniriz.

Yayına giren videolarımızdan haberdar olmak için Harbi Yiyorum Youtube kanalımıza abone olmayı unutmayın!

2 thoughts on “BİM 24 Kasım Aktüel Gurme Ürünler Kataloğu

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir