Gurme Haber

Bu da mı Gol Değil? Meal Box’tan Kiloluk Lezzetler

Ev yemeği özlemiyle Meal Box‘tan yemek söylediğimizi herkes biliyor. Hatta öyle ki yeni ofisimizde arkadaşlarımızla birlikte geçen gün topluca bir ev yemeği yeme krizine girince Meal Box‘un yepisyeni hizmeti olan Kiloluk Lezzetlerini denemeye karar verdik.

Malum ofis kalabalık; bizi de ancak kiloluk lezzetler paklar. Arkadaşlara “En favorimiz olan ana yemek yaprak sarmadan 1,5 kg söylüyoruz” dedik ve zaten olay o anda bildiğiniz şölene dönüştü.

Yalnız olay sadece 1,5 kg’lık “Yaprak Sarma“ile bitmiyor. Menüyü inceleyecek olursanız yanında 1kg fırınlanmış mercimek çorbası ve sütaş yoğurt da bilimum klasik göz ve mide doyuran nevale ile birlikte gönderiliyor. Üstelik bunun toplam bedeli 44 TL ve de kadevesi içinde. Bir de her zaman olduğu gibi kapıya teslim. Bir de sıcak geliyor. Bir de lezzetli. Bir de kutusu güzel. Bir de güvenilir. Bir de getiren kurye arkadaş çok sempatik. Daha saymayalım :)

meal-box-kiloluk-lezzetler-02

Zaten Harbiyiyorum‘a da kiloluk lezzet yakışır. Biz de baktık ortam şenleniyor ve kiloluk lezzet bizim bir kaptan yemeği mideye indirme örf ve adetlerimize gayet güzel uyuyor, bundan böyle her hafta ofise Meal Box‘tan kiloluk lezzet partisi verelim dedik.

Zaten şölen dediğimiz de böyle bir şey değildir de ya nedir? Arkadaşınla, akrabanla özellikle bir çeşit yemek üzerinde yoğunlaş ve mutluluğu paylaş! Bu kadar basit aslında.

Biz de 1,5 kiloluk dolmalarımızı söyledik ve denize karşı manzaralı ofisimizde sıcacık dolmalarımızın tadını çıkarttık.

Yalnız belirtmeden geçmeyelim: Olayımız sadece “Yaprak Sarma” ile sınırlı değil! Bu kiloluk lezzetleri isterseniz benzer şekilde “Noodle” veye “Fettucine” odaklı da sipariş verebiliyorsunuz. Onların da fiyatları aynı. Yan lezzetler de cabası.

Burada elbette mühim olan sizin ne kadar abartabileceğiniz :) Mesela biz gelen kolinin güzelliğine hürmeten bir dahaki sefere hem kiloluk dolma menüsünden, hem de noodle’dan söyleyeceğiz.

Zaten kocaman bir koli ile geliyor arkadaş. Öyle kutunun yarısı boş gelmesin :)

Önemli not: Koli’yi atmayın! İçine her şeyinizi koyabilirsiniz… 

yaprak-sarma-ve-yogurt-meal-box

Sego Alfredo

Sego Alfredo Gonzales - Meksika doğumlu, 15 yıldır Türkiye'de yaşayan yeme-içme tutkunu bir expat. Harbiyiyorum.com'da yeme-içme haberleri ve fazlası ondan sorulur.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir