Restoran Hakkında

burgerdinho-islak-hamburger-1
0 0 Reviews

Burgerdinho, Cinnah

burger, Ankara, Burger restoranı,

Burgerdinho, Ankara'da ''iyi burger'' denince yıllardır ilk akla gelen burger restoranlarından  biri. Basit bileşenli, adeta ev yapımı standartlarında, lezzetli, kaliteli malzemeden lezzetli burgerler yapmasıyla tanınıyor. Tam kıvamında pişmiş iyi bir köfte, sağlam dokulu bir ekmek ve kendi özel soslarıyla Burgerdinho Ankaralılardan tam not alan bir başarılı bir burgerci.

Burgerdinho'da en sevilen burgerler arasında; kebap tadında "Kebabhino", Patlıcanlı kızartmasıyla ''Paşa Burger'', ''Hot Chicken'' ve belki de İstanbul'dakinden daha da başarılı ''Islak Burger'' var.

Tırtıklı patatesi, zengin sos menüsü, çıtır nugget gibi ara sıcakları da burgerlerine güzel eşlikçi yan lezzetleri. Burgerdinho'da ayrıca vejetaryenler için özel hazırlanan ''Hellim Burger'' de diğer tercih edilen ve öne çıkan lezzetler arasında.

Burgerdinho evlere paket servisinde de oldukça hızlı ve başarılı bir Ankara markası olarak tanınıyor. Ayrıca aynı markanın Cinnah Caddesi dışında, Kuğulu Park, Beysukent Angora Bulvarı ve Söğütözü Via Flat'ta farklı üç şubesi daha var.

Lokasyon

İletişim Bilgileri

Adres
Cinnah Cad. No:82 06690 Ankara
Telefon
Posta Kodu
06690
Sosyal Medya Hesapları

Burgerdinho, Cinnah 0 reviews

Write Your Review

There are no reviews yet.

Write Your Review

Your email address will not be published. Required fields are marked *