Restoran Hakkında

1.kanatci-muro
0 0 Reviews

Kanatçı Muro, Sarıyer

tavuk kanat, kanatçı, kebap, ızgara

Kanatçı Muro, nar gibi kızarmış soslu tavuk kanatlarıyla Sarıyer’de kanat severlerin uğrak yeri. Özellikle yerinin Seyrantepe 4. Levent metro durağı çıkışında (sanayi metro istasyonu karışısı) olması ulaşılabilirlilik açısından kolaylık sağlıyor. Mekanın dizaynı güzel, genişliği yeterli ve ortamı samimi ve nezih.

Kanatçı Muro, müşterileri için birçok et ürünü pişirse de onu öne çıkaran özelliği efsane kanatları. Diğer kanatçılardan farkı ise sosunda gizli. Kanatçı Muro, çeşnilendirerek tavuğa yedirdiği sosunu kendisine özel oluşturmuş. Kendi özel reçeteleri var yani. Bu anlamda Kanatçı Muro kanatta uzmanlaşmış bir yer. Müşterilerinin çoğu tavuk kanadının ününü duyarak gelse de isteyen müşterileri için farklı kebap çeşitleri de yapmakta. Tabaklar lavaş üstü kanat veya et, yanında tane tane bulgur pilavı, soğan salatası , köz biber ve köz domates şeklinde klasik kebapçı sunumu görünümünde servis ediliyor. Nar gibi kızarmış damak çatlatan bir kanat deneyimi yaşamak isteyenler için tavsiye ederiz. Üzerine de tatlı olarak havuç dilim baklava deneyebilirsiniz.

İki kuzenin ortak olduğu ve hizmet verdiği bir aile restoranı olan Kanatçı Muro, hızlı servisi, kaliteden ödün vermemesi ve temiz ortamı nedeniyle memnun kalacağınız bir kanatçı. Ayrıca aracıyla gelen ve otopark ile uğraşmak istemeyenler için vale hizmeti de var.

Lokasyon

İletişim Bilgileri

Adres
Huzur Mah. Emektar Sok. No: 11/B Sarıyer/ İstanbul
Telefon
Telefon 2
Posta Kodu
34475
Sosyal Medya Hesapları

Kanatçı Muro, Sarıyer 0 reviews

Write Your Review

There are no reviews yet.

Write Your Review

Your email address will not be published. Required fields are marked *