Restoran Hakkında

1.Meshur-Edirne-Yaprak-Ciger-Bursa
0 0 Reviews

Meşhur Edirne Yaprak Ciğer, Bursa

Bursa, Edirne Yaprak Ciğer, Ciğerci

Meşhur Edirne Yaprak Ciğer, Bursa Osmangazi'de Edirne yaprak ciğerinin en lezzetli halini yiyebileceğiniz küçük bir esnaf lokantası. Salaş, tek lezzette ustalaşmış mekanları sevenler için çölde vaha niteliğinde.

Menü oldukça basit. Efsane yaprak ciğer, kurutulmuş acı biber, soğan, cacık. Tatlı olarak ise Selami Usta’ya özel bir tarif olan padişah tatlısı. Basit gözükende böylesi bir kaliteyi tutturmak ise ustanın marifeti.

İçeride üç dört masa var. Oldukça nezih, samimi bir ortam. Selami Usta müşterileriyle çok ilgili. Gitmeyi düşünenlerin çok geç saate kalmamasında fayda var. Yaprak ciğeri çok lezzetli olduğundan erken saatlerde bitebiliyor. Bu geleneksel, eski usul, samimi esnaf lokantasında ödeme de sadece eski usul nakit kabul ediliyor.

Meşhur Edirne Yaprak Ciğer, Bursa’da İskender kebap haricinde bir şeyler yemek isteyen ve ciğer seven herkesin mutlaka denemesi gereken bir yer.

*Mekan hakkında daha fazla bilgiyi derlediğimiz "Bursa'da En İyi Edirne Yaprak Ciğer Nerede Yenir?" yazımızı da okumak isteyebilirsiniz.

Lokasyon

İletişim Bilgileri

Adres
Kemerçeşme, Kemerçeşme Cd. No:25, 16240 Osmangazi/Bursa
Telefon
Posta Kodu
16240

Meşhur Edirne Yaprak Ciğer, Bursa 0 reviews

Write Your Review

There are no reviews yet.

Write Your Review

Your email address will not be published. Required fields are marked *