Restoran Hakkında

1.pacaci-salih-ankara
0 0 Reviews

Paçacı Salih, Mamak, Ankara

Sakatat, Çorba, Kelle Paça, Beyin söğüş, işkembe çorbası,

Paçacı Salih, sakatat konusunda uzmanlığını konuşturan Ankara’nın en iyi çorbacılarından biri. 12 saate varan pişirme süresiyle özenle çeşnilendirip harmanladığı çorbaları Paçacı Salih’i çorba konusunda Ankara’nın vazgeçilmez adresi yapıyor.

Ankara Mamak'ta bulunan mekan geleneksel tarzda dekore edilmiş, oldukça geniş ve ferah. Hem kapalı hem açık alanı var. Temizlik ve hijyen konusu başarılı. Çalışanları ise güler yüzlü, ilgili ve nazik. Otopark sıkıntısı yok.

Sakatatın her çeşidini bulabileceğiniz tüm lezzetler Paçacı Salihte mevcut. Ayak paça, kelle paça, dil paça, işkembe, tuzlama, atom, et paça, beyran, çürük, dana pöç çorbalarının hepsini en sıcak ve lezzetli haliyle bulabilirsiniz. Dilerseniz çorbanızın içeriğine kendiniz karar vererek çorbanızı kişiselleştirebilirsiniz. (Az işkembe, az kelle gibi.) Çorbalar bol taneli ve oldukça büyük porsiyonlu. Fiyatlar ortalama düzeyde.

Paçacı Salih’te sakatat sevmeyenler için özenle hazırlanmış mercimek çorbası ve tavuk suyuna çorba da her daim bulunmakta. Ayrıca sakatat olarak beyin söğüş, dil söğüş ve kuzu kelle de sevenleri için incelikle hazırlanıyor. Çorba yanında ikram edilen yeşillikler temiz ve bol. Masalarda yer alan Hatay’dan özel olarak getirtilen ve ezilip konulmuş acı biber (Samandağ biberi) ise ekstra acı severler için birebir.

Video

Lokasyon

İletişim Bilgileri

Adres
Abidinpaşa, Aşık Veysel Mahallesi, Bağlarbaşı Cd. No:110/B, 06620 Mamak/Ankara
Telefon
Posta Kodu
06620
Sosyal Medya Hesapları

Paçacı Salih, Mamak, Ankara 0 reviews

Write Your Review

There are no reviews yet.

Write Your Review

Your email address will not be published. Required fields are marked *