Restoran Hakkında

1.nootuzsekiz

Nootuzsekiz, Ataşehir

Kayseri Mutfağı, Mantı, Tepsi Mantı, İçli köfte

Nootuzsekiz, İstanbul Ataşehir’de üstün el emeği lezzetler tadabileceğiniz bir mekan. Bir kadın girişimci olan Merve Hanım’ın sahibi olduğu Nootuzsekiz, tamamen kadın çalışanların emeği üzerine kurulu.

Mekan ambiyans olarak ilk girişte sizi etkisi altına alarak hoş vakit geçirmeniz adına özenle dekore edilmiş. Bir çok antika ve dekoratif ürün ortama nostaljik ve ayrıcalıklı bir hava katıyor. Sofra sunum ürünleri ve tabakların güzelliği ise lezzet algınızı daha da pekiştiriyor.

Nootuzsekiz’in bu şık tasarımlı mekanı toplantı, etkinlik ve özel günler için hem şahıs hem şirketlere de kiralanabiliyor.

Nootuzsekiz’de öne çıkan lezzetlerden en ağır basanı mantı. Sahibi Merve Hanım bir Kayserili olarak Nootuzsekiz’i açarken en iyi bildiği şeyi yapmayı ve onu atalarından aldığı el lezzetiyle en kaliteli şekilde sevenleriyle buluşturmayı amaçlamış. Pandemide üretim tesisi açarak kurduğu işletmesi bugün hala evlere donuk halde tepsi mantı ve diğer ürettikleri ürünleri kargolamaya devam ediyor.

Nootuzsekiz’de tepsi mantı, çıtır mantı, bohça mantı, boşnak mantı, puf peynirli mantı, yağlama, içli köfte, kol böreği, perde pilavı, Kayseri katmeri gibi lezzetler en kaliteli ürünlerden kendi butik imalathanelerinde hazırlanarak masanıza servis ediliyor.

Tüm bu lezzetleri Nootuzsekiz’in şık konseptli mekanında deneyimleyebileceğiniz gibi isterseniz evinize de sipariş verebilirsiniz. Ayrıca en taze haliyle mevsiminde kavanozlanan el emeği domates sos, menemen sosu da denemenizi öneririz. Tatlı olarak da cevizli sarığı burma tatlısını tavsiye ederiz.

 

Lokasyon

İletişim Bilgileri

Adres
Örnek, Erfelek Sk. No:30 A, 34560 Ataşehir/İstanbul
Telefon
Posta Kodu
34560
Sosyal Medya Hesapları

Nootuzsekiz, Ataşehir 0 reviews

Write Your Review

There are no reviews yet.

Write Your Review

Your email address will not be published. Required fields are marked *