Restoran Hakkında

radler-buyukcekmece
5 1 Review
Popular

Radler Beer House, Büyükçekmece

bira, pub, atıştırmalık, sokak lezzeti, food court,

Radler Beer House, ismi üzerinde Büyükçekmece'de Albatros Plajı üzerinde denize sıfır bir bira bahçesi. Çok geniş araziye yayılan bahçe üzerinde rahat oturumlar ile adeta Almanya'daki October Fest sürekli ayağınıza geliyor. Midye dolma, Belçika usulü patates kızartması, tost, ıslak hamburger, İzmir ve İstanbul usulü kokoreç ve kumpir gibi atıştırmalıkları Radler Bira Bahçesi garsonlarına yandaki ünitelerden sipariş verebilir ve birçok çeşit bira eşliğinde bu sokak lezzetlerinin keyfine varabilirsiniz.

Radler Beer House, gerek bulunduğu konum, gerekse sunduğu "food court" konsepti ile Türkiye'nin en iyi ve en örnek bira bahçelerinden biri.

Bira çeşitleri dışında aynı zamanda başarılı kokteyller ve yüksek alkollü içkiler de menülerinde mevcut.

Kokoreç ve midye eşliğinde bira keyfinizi yaparken bizleri de hatırlayın.

*Türkiye Restoran Rehberi'nde yer alıp bir adım öne çıkmak ve cironuzu artırmak için bizimle Whatsapp üzerinden hemen şimdi aşağıdaki bağlantıdan iletişime geçebilirsiniz.

Lokasyon

İletişim Bilgileri

Adres
Fatih, Ereke Sk. No:2, 34500 Büyükçekmece/İstanbul
Posta Kodu
34500
Sosyal Medya Hesapları

Radler Beer House, Büyükçekmece 1 review

Write Your Review
5
1 review
  • Salih Seckin Sevinc

    Büyükçekmece’de bira ve sokak lezzeti deyince üstüne başka yer tanımam. Tam anlamıyla bir sokak lezzetleri food court’u mekan. Kokoreç, midye dolma, kumpir yanında bira adına ne ararsan var. Üstüne de dondurmanızı yiyip evinizin yolunu tutabilirsiniz.

Write Your Review

Your email address will not be published. Required fields are marked *