En İyilerLİSTELERNEREDEN ALALIM

En İyi 7 French Press Markası

Filtre kahveden bir kaşık, üstüne sıcak su ekle, 5 dakika bekle ve bastır! İşte tazecik filtre kahveniz hazır. Kolay, pratik, elektrikten, doğalgazdan tasarruf sağlayan, en keyifli ve kaliteli 7 French Press kahve aleti listemize hemen aşağıdan göz atın, en iyilerini hemen satın alın.

1- Starbucks Coffee Press 4C Siyah

O bir kahve klasiği. Starbucks’ın tüm kahve ekipmanlarını göz kapalı tavsiye ediyoruz. French press, son derece kaliteli malzemeden üretilmiş. Kaliteli malzemesi, sağlam tasarımı ile size uzun yıllar kahve keyfini garantiliyor. Hemen Tıkla AL.

2- IKEA Upphetta French Press 1 lt.

Kolay temizlik için parçaları ayrılabilen, iyi bir french press. Hacmi 1 lt. Yükseklik 22 cm. Uzun ömürlü, şık ve sade tasarımı var. Tıkla Hemen AL.

3- Geseus

Cam gövdesi, ateşe dayanıklı ve üstünde ölçüsü de var. Şık tasarımıyla en iyilerden biri. Hemen tıkla satın al.

4- Korkmaz A 613 Pressa Kahve Presi

800 ml. kapasiteli ve paslanmaz çelikten süzgeçten mamül. Silikon kaplaması sayesinde sapı el yakmıyor. Fiyatının hakkını veriyor. Hemen AL.

5- Porland Barista Plastik Kahve Presi

Porselenci Porland iyi bir basit kahve makinası üretmiş. Fiyat/performansı yüksek. Oldukça iyi bir french pres deneyimi sunuyor. Tıkla Hemen AL.

6- Bor&More Mavi Kahve Pres 350 ml.

Boroslikat malzemeden üretilmiş. Cam ve mavi tasarımıyla en sevilen french presler arasında. TIKLA HEMEN AL.

7- Sinbo Mulier ZCM-7202 French Pres – 300 ml

Fiyat/performans konusunda hiç üzmeyen marka Sinbo. Dayanıklı ve basit tasarımıyla öne çıkıyor. Hemen AL

Dobra Gül

Gittiği yerler kim olduğunu bilmez. Dobra dobra yazar. 7 kuşak Bolu Mengen'li. Sevdiğini çok sever, sevmediğinin üstünü çizer. Dikkat! Gerçek gurme! Mekanların korkulu rüyası.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir