Etkinlikler

Etkinlik: Sushi Night with Hendrick’s Gin (Cin ve Sushi Gecesi) 29 Ocak Çarşamba 19:30 – Kaen Sushi

Harbiyiyorum.com Sunar! 

29 Ocak Çarşamba – 19:30 | Mekan: Kaen Sushi, Acıbadem

Hendrick’s’in sıradışı dünyası Anadolu Yakası’nın En İyi Sushi Restoranı Kaen ile buluşuyor!

Harbiyiyorum’un ev sahipliğini yaptığı gecede Uzakdoğu Mutfağı’nın usta şefi Hasan Karabazar’ın sushi seçkisi ve Asya lezzetleri ile Hendrick’s Gin tadım ve kokteyl workshopu bir araya geliyor.

Katılımcıların Hendrick’s ile hazırlanan çeşitli kokteyller deneyeceği gecede Kaen Sushi‘nin imza sushileri ve özel lezzetleri eşlik edecek ve gecenin sonunda herkese Hendrick’s eğitim sertifikası verilecek.

Hendrick’s Workshop Program;

-Takdim
-Distilasyon Sanatı
-Cin Tarihi
-Cin Çeşitleri
-Cin ve Kokteyl Trendleri
-Hendrick’s Cin’in Hikayesi
-Dekonstrüksiyon ve Tadım
-Sıradışı Konuşmalar ve Kokteyl Workshop

Kaen Menü;

– Hendrick’s Gin kokteylleri eşliğinde Kaen’e özel imza sushiler ve diğer Harbi Yiyorum seçkisi sürpriz Uzakdoğu yemekleri…

29 Ocak Çarşamba 19:30’da başlayacak etkinlik hakkında daha fazla bilgi almak ve katılım için Instagram DM @harbiyiyorum veya E-mail: [email protected] veya 0537 6632088 ve 0541 9105212

*Kontenjanımız sınırlıdır.

*Etkinliğimiz ücretlidir. Hemen satın almak için tıklayın!

Kaen Sushi Adres:
Koşuyolu, Asmadalı Sk. No:6, 34718 Kadıköy/İstanbul

Kaen Sushi
Hendrick’s Gin

Salih Seckin Sevinc

Harbiyiyorum.com kurucusu ve yazarı. 2009'dan beri yeme-içme üzerine keşifler yapıyor. Araştırıyor, yiyor, içiyor, videolar/fotoğraflar çekiyor, düşünüyor ve yazıyor. 2021 - "Ruhani" (Roman) 2018- "Ölüm Yolcusu Abdülüver'in Tuhaf Seyahatleri" (Roman) 2016 - "Harbi Yiyorum - Türkiye'de Harbiden Nerede Ne Yenir?" (Yemek Kitabı) 2015 - "Her Şeyin Başı Blog" (İş Kitabı) 2014 - "Social Media for Real" (İngilizce İş Kitabı) 2012 - "Pazarlama İletişiminde Sosyal Medya" (İş Kitabı) kitaplarının yazarı. 2018'den bu yana ODA TV "Lezzet Peşinde" köşe yazarı, Eylül 2019'da KRT'de "Harbi Yiyorum" programını hazırlayıp sundu. Şu anda "Nerede Ne Yenir?" cümlesinin altını doldurmaya ve lezzet keşiflerini/öğrendiklerini size aktarmaya devam ediyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir