AdanaKebapVideo

Gezobur (Koray Günyaşar) ile Adana Lider Ocakbaşı

İyi ki güzel insanlar var ve bu güzel insanlarla şükür ki yollarımız kesişiyor. Koray da bunlardan biri. Kendisi ile Gezimanya‘nın yine güzel insanlarla yaptığı Gürcistan Batum turunda tanıştık ve Gezobur projesi üzerine konuştuk. Gittiği yerlerde kısa kısa yemek tanıtım videoları çekiyor.

Kendisi feraset sahibi, melekesi yüksek, gayet iyi yiyici bir arkadaşımız. Mesela bulduğu yemeği iyi gömüyor. Yerken bulduğu şey ona zevk veriyor ve anlamlı geliyorsa “Ah canım benim!” diye seviyor. Ortada bir lezzet buluyorsa hiç affetmiyor ve direk yapıştırıyor.

(Önemli not: Mesela beğendiğimiz bir lezzet bulduk mu bizim tüyler diken diken olur, Semih Baba (Löplöpçüler) da ağlar mesela)

Gezobur olarak Koray bizi bu yayınında Adana’daki Lider Ocakbaşı’na götürüyor. Orada şişlere geçmiş ciğerleri sumaklarkene biz izleyicilerini de burada “GULP!” ettirmeyi başarıyor.

Lafı fazla uzatmıyoruz ve hemen kanala bağlanıyoruz. İzleyiniz! Arkası gelecek…

Salih Seckin Sevinc

Harbiyiyorum.com kurucusu ve yazarı. 2009'dan beri yeme-içme üzerine keşifler yapıyor. Araştırıyor, yiyor, içiyor, videolar/fotoğraflar çekiyor, düşünüyor ve yazıyor. 2021 - "Ruhani" (Roman) 2018- "Ölüm Yolcusu Abdülüver'in Tuhaf Seyahatleri" (Roman) 2016 - "Harbi Yiyorum - Türkiye'de Harbiden Nerede Ne Yenir?" (Yemek Kitabı) 2015 - "Her Şeyin Başı Blog" (İş Kitabı) 2014 - "Social Media for Real" (İngilizce İş Kitabı) 2012 - "Pazarlama İletişiminde Sosyal Medya" (İş Kitabı) kitaplarının yazarı. 2018'den bu yana ODA TV "Lezzet Peşinde" köşe yazarı, Eylül 2019'da KRT'de "Harbi Yiyorum" programını hazırlayıp sundu. Şu anda "Nerede Ne Yenir?" cümlesinin altını doldurmaya ve lezzet keşiflerini/öğrendiklerini size aktarmaya devam ediyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir