Gurme Turlar

Gurme Tur No.4: Harbiyiyorum’la Balat-Fener | 05.03.2016

Gelin Balat – Fener’i Bir Kez Daha Birlikte Yiyelim!

Harbiyiyorum’la 4. Balat Fener Lezzet Turuna Hoş Geldiniz! (05 Mart 2016)

2009’dan bu yana yeme-içme üzerine yazılar yazan ve özellikle Türk yemek kültürünün gelecek nesillere mirası konusunda çalışan Harbiyiyorum, aynı zamanda yemek yazarı olan kurucusu Salih Seçkin Sevinç ile sizi bir kez daha Balat’ın arka sokak lezzetlerine davet ediyor.

Gezimanya ile Daha Profesyoneliz!

Amatör bir ruhla başladığımız “Gurme Turlarımıza” sektörde çok beğendiğimiz lider gezi sitesi Gezimanya ile güçlerimizi birleştirerek devam ediyoruz!

15 kişilik turlarımızda artık yanımızda profesyonel bir rehber bulunuyor olacak ve Gezimanya’nın acentesi aracılığıyla etkinliğimizi düzenliyor olacağız.

Toplam 7 Restoranda, Onlarca Lezzet Tadacağız

Evet yanlış duymadınız. Harbiyiyorum’un en iyiler listesinde bulunan 7 ayrı restoranda yemekler yiyecek ve mekanların tarihi hakkında hikayeler dinleyeceksiniz.

Tur Hakkında;

Kişi başı katılım ücreti: 200 TL + KDV ( Bu bedele tüm yiyecek/içecekler dahildir)
Yerimiz 15 kişi ile sınırlıdır.
Balat ve Fener çok renkli semtler. Fotoğraf makineleriniz yanınızda olsun.
Başlangıç saati 12:30 – Tahmini bitiş saati: 16:30

Aç Gelin!

Yoğun bir ilgiyle karşılaşan gurme gezilerimizin ilk ikisini Balat & Fener arasında gerçekleştirdik. Tandırda pişmiş kokorecinden, işkembe çorbasına; tarihi köftecisinden, şerbetine ve turşusuna; mantısından, sarmasına kadar adeta birer lezzet festivali yaşadık.

Soğuk havaya aldırmayan dostlarımızla, hem göze, hem gönüllere hem de damaklara şenlik birer gün yaşadık ve bu kadar ilgiye kayıtsız kalamayarak ‘hadi bir yenisini daha yapalım’ dedik. Bu sefer yine aynı Balat & Fener rotasına ”kaçırdım, üzüldüm” diyen tüm dostlarımızı bekliyoruz.

*Detaylı bilgi almak ve daha sonra düzenlenecek gurme turlarımız hakkında bilgi almak isterseniz bize [email protected] dan ulaşabilirsiniz.

gurme-tur-harbiyiyorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir