Gurme Ürün Satış

Haftanın Satılık Gurme Ürünü: Pekmez Helvası | 500gr, 19.50 TL

Geçen hafta ilkini gerçekleştirdiğimiz ürün satışımız ve ürünle ilgili lezzet odaklı yazılarımız tüm hızıyla devam ediyor! Kaz ciğeri pate gurme ürünü satışımızdan sonra bu hafta soluğu editörlerimiz tarafından seçilen “Pekmez Helvası“nda alıyoruz.

pekmez helvasi-satin-al-butonu

Pekmez helvası, ana malzemesi un, tereyağı, su, pekmez ve ceviz olan lezzetli tatlılarımızdan biri. İnsan sağlığı için pekmezin öneminden “pekmez helvası nedir” yazımızda da bahsetmiştik. Sevmeyeni muhtemelen azdır ama bu gibi besinleri bir şekilde şifa niyetine yemeliyiz. Gerek helva, (ya da daha önce de bahsettiğimiz) nevzine gibi tatlılarla, gerekse de kaşığa döküp içerek, bünyemizi sağlam tutma açısından tüketmemiz gerekir.  Aşağıdaki yeşil buton sizi doğrudan ilgili alana götürecek. (Üstelik piyasadaki en uygun fiyatlı pekmez helvası da bizde…)

Her hafta yeni bir ürünle gelişecek olan Harbiyiyorum Dükkan, -gurme ürün satış sitemizi-de tüm harbi yiyici izleyicilerimizin/dostlarımızın dikkatine sunarız. Sitemizi her geçen gün portföyümüze yeni eklediğimiz gurme yiyecek içecek ürünleriyle zenginleştiriyoruz. Ziyaretlerinizi bekleriz…

Ödemelerinizi ve siparişlerinizi sitemiz üzerinden kredi kartı ile (PayPal) yapabileceğiniz gibi, banka havalesiyle de gerçekleştirebilirsiniz.

Ben e-mail ile sipariş vermek” ya da “daha fazla bilgi almak istiyorum” diyenler için [email protected] e-mail adresimize maillerinizi bekliyoruz.

*Markalara Not: Ürünlerizin satışı konusunda bizimle e-mail ile iletişime geçebilirsiniz.

pekmez helvasi-satin-al-butonu

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir