Gurme Haber

“Harbi Yiyorum – Nerede Ne Yenir?” 2. Sezon “Bostancı’da Ne Yenir?” ile Başladı!

“Harbi Yiyorum – Nerede Ne Yenir?” 2.Sezon Harbiyiyorum Youtube Kanalında Başladı! İlk Bölüm: Bostancı’da Nerede Ne Yenir?

İlk olarak KRT TV’de kendi formatı ve ismi ile 2019 yılında İstanbul’da semt semt gezerek “Harbi Yiyorum – Nerede Ne Yenir?” isimli programı çekmeye başlayan Salih Seçkin Sevinç, pandemi sonrası mekanlar da açılınca 2022 yılında sahalara geri döndü. Bu kez kendi imkanları ile semt semt, şehir şehir ve ülke ülke gezerek “Nerede Ne Yenir“in nokta atışı cevabını aramaya devam eden programı yine Harbiyorum.com’un kurucusu ve yazarı Salih Seçkin Sevinç sunuyor.

İlk bölüm 25 Mart 2022 Cuma günü 18:00’de Harbiyiyorum Youtube kanalında yayınlandı. İlk bölümde bu kez “Bostancı’da Nerede Ne Yenir?” in cevabını arayan programda tam 9 mekan gezilip, öne çıkan lezzetleri tanıtılıyor. Program sponsorlarımız Serez Gurme Dondurma ve Tatar Turşucu Engin Usta. Bundan sonraki bölümler her Cuma 18:00’de Harbi Yiyorum Youtube kanalında yayınlamaya devam edecek.

Yalnız bu kez bir sürpriz olarak program başka ülkeler ve şehirleri de içeriyor. Acaba Salih Seçkin Sevinç bir sonraki durakta nereye gidecek, açıkçası biz de merak ediyoruz. Bu sorumuzun yanıtı ise Harbiyiyorum Youtube kanalımızda sizleri bekliyor. Abone olup yeni videolar için bildirimleri açmayı unutmayın.

“Bostancı’da Nerede Ne Yenir?” videomuz yayında…İzleyebilirsiniz. Yorum yapmayı ve beğenmeyi unutmayın. İyi seyirler.

Harbiyiyorum Youtube Kanalı -“Bostancı’da Nerede Ne Yenir?” Videosu

“Bostancı’da Nerede Ne Yenir?” bölümünde gezilen mekanların listesi;

Gezdiğimiz Mekanlar:

1 – Tandır Tantuni

2 – Ankara Sereserpe Köftecisi

3 – Kuzu Lahmacun

4 – Erenler Sofrası

5 – Selami Karakelle Altın Eldiven

6 – Köfteci Şükrü Usta

7 – Tam Tekmil Söğüş

8 – Saray Büfe Kokoreç

9 – Assos Restaurant – Ömer’in Yeri

Sego Alfredo

Sego Alfredo Gonzales - Meksika doğumlu, 15 yıldır Türkiye'de yaşayan yeme-içme tutkunu bir expat. Harbiyiyorum.com'da yeme-içme haberleri ve fazlası ondan sorulur.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir