Gurme Haber

Harbiyiyorum iPhone Uygulaması Güncellendi

Bilenler bilir. Geçen yıl bir iPhone uygulaması geliştirmiş ve App Store’a koymuştuk. Bu konuda Türkiye’de bir öncü olan uygulamamız için ilk yıl bir test yılı oldu diyebiliriz. Bu süre zarfında birçok geri bildirim aldık. Hepsini not ettik ve bu yeni versiyonla beraber sizlere daha haysiyet sahibi, daha kararlı bir Harbiyiyorum iPhone uygulaması sunmak için harekete geçtik.

Peki bu bir yıl boyunca uygulamamız toplam kaç kişi tarafından mı indirildi? 10.000’den fazla kişi uygulamamızı indirdi ve çatır çatır kullanmaya başladı. Bu rakam bizim için de oldukça şaşırtıcı oldu. Onca önde gelen dev markanın uygulamaları arasında Harbiyiyorum’un kendine güzel bir yer bulması (üstelik reklamsız, tanıtımsız) bizim için paha biçilemez bir motivasyon aracı oldu.

Geçen yıl içerisindeki geri bildirimler arasında pek çoğunuz mekan azlığından şikayet etti. Bir kısmınız ise bize yeni mekan ve yiyecek önerilerinde bulundu. Birçoğunuz da teşekkür etti. Hepsi bir dosyada saklı. Burada teker teker isimlerinizi zikretmiyoruz ama biz de sizlere teşekkür ederiz. Öncelikle Türk yeme-içme külliyatına bize destek vererek katkıda bulunmanıza ve sonrasında arka sokak lezzetlerini harbi harbi yiyerek yaşatmaya devam etmenize.

Uygulamaya geçelim mi? Bakın ne gibi yenilikler yaptık.

  • Tüm yazılarımızın redaksiyonlarını gerçekleştirdik.
  • Uygulama ikonunu yeniledik.
  • Kategorileri tekrar gözden geçirdik.
  • Uygulamayı iPhone5’lerle uyumlu hale getirdik.
  • Yeni mekanlar ekleyerek veritabanımızı güncelledik.  (Şu anda 100’den fazla nokta atışı mekan sizleri bekliyor. Gaziantep ve Erzurum tam külliyat olarak ellerinizden öper.)
  • Apple haritadan adres tarifi almak için geliştirmeler yaptık.
  • Sosyal paylaşım bağlantılarını yeniledik.

Yani şu anda elimizde daha fazla içeriğe sahip, çevirimdışı da kullanabileceğimiz ultra kararlı ve karakter sahibi bir Harbiyiyorum uygulaması var. Tüm yeme-içme ehline hayırlı, uğurlu olsun diyor ve Android talep edenler için hala vakit olduğunu düşünüyoruz. (Size süper sürüm hazırlayacağız.)

Bu arada uygulamamızın ÜCRETSİZ olduğunu söylemiş miydik?

Harbiyiyorum iPhone uygulamasını buradan indirebilirsiniz. Yorumlarınızı sabırsızlıkla bekliyoruz.


Salih Seckin Sevinc

Harbiyiyorum.com kurucusu ve yazarı. 2009'dan beri yeme-içme üzerine keşifler yapıyor. Araştırıyor, yiyor, içiyor, videolar/fotoğraflar çekiyor, düşünüyor ve yazıyor. 2021 - "Ruhani" (Roman) 2018- "Ölüm Yolcusu Abdülüver'in Tuhaf Seyahatleri" (Roman) 2016 - "Harbi Yiyorum - Türkiye'de Harbiden Nerede Ne Yenir?" (Yemek Kitabı) 2015 - "Her Şeyin Başı Blog" (İş Kitabı) 2014 - "Social Media for Real" (İngilizce İş Kitabı) 2012 - "Pazarlama İletişiminde Sosyal Medya" (İş Kitabı) kitaplarının yazarı. 2018'den bu yana ODA TV "Lezzet Peşinde" köşe yazarı, Eylül 2019'da KRT'de "Harbi Yiyorum" programını hazırlayıp sundu. Şu anda "Nerede Ne Yenir?" cümlesinin altını doldurmaya ve lezzet keşiflerini/öğrendiklerini size aktarmaya devam ediyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir