Gurme Haber

Harbiyiyorum’dan Yılbaşı Hediyesi: Mutfak Okulunda Öğrendiğim 101 Şey

Malum yılbaşı geliyor. Bizim de Harbiyiyorum.com olarak bu yıl artık içimizden insanlara HEDİYELER dağıtmak geçiyor. Optimist Yayınları’ndan çıkan yazarları Louis Eguaras ve Matthew Frederick olan  “MUTFAK OKULUNDA ÖĞRENDİĞİM 101 ŞEY” isimli bu kitabı FACEBOOK sayfamızda -an itibari ile başladı-yaptığımız bir kampanya ile şanslı 5 kişiye #HEDİYE ediyoruz.

 

Yapmanız gereken şey çok basit. Öyle like et, paylaştım de, yorum yaz falan yok. Facebook sayfamıza girip bu kitabı hediye etmek istediğiniz YEME-İÇME sever arkadaşınızın ismini FOTOĞRAFA etiketlemeniz yeterli. -Eğer kendinize hediye etmek isterseniz arkadaşınıza söyleyin o da sizi etiketlesin tabii :) –

 

Haydi bol şans! Hafta sonuna kadar vaktiniz var. Ha, ayrıca bundan sonra Harbiyiyorum.com’da bolca hediye #PROMOSYON olacak sıkı takipte kalın!

 

Haydi bakalım DOĞRU Harbiyiyorum Facebook sayfamıza! Arkadaşlarınızı etiketlemeye başlayın…

.:FACEBOOK SAYFAMIZI HENÜZ BEĞENMEYENLER İÇİN:.

http://facebook.com/harbiyiyorum

Salih Seckin Sevinc

Harbiyiyorum.com kurucusu ve yazarı. 2009'dan beri yeme-içme üzerine keşifler yapıyor. Araştırıyor, yiyor, içiyor, videolar/fotoğraflar çekiyor, düşünüyor ve yazıyor. 2021 - "Ruhani" (Roman) 2018- "Ölüm Yolcusu Abdülüver'in Tuhaf Seyahatleri" (Roman) 2016 - "Harbi Yiyorum - Türkiye'de Harbiden Nerede Ne Yenir?" (Yemek Kitabı) 2015 - "Her Şeyin Başı Blog" (İş Kitabı) 2014 - "Social Media for Real" (İngilizce İş Kitabı) 2012 - "Pazarlama İletişiminde Sosyal Medya" (İş Kitabı) kitaplarının yazarı. 2018'den bu yana ODA TV "Lezzet Peşinde" köşe yazarı, Eylül 2019'da KRT'de "Harbi Yiyorum" programını hazırlayıp sundu. Şu anda "Nerede Ne Yenir?" cümlesinin altını doldurmaya ve lezzet keşiflerini/öğrendiklerini size aktarmaya devam ediyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir