Diğer Listeler

Harbiyiyorum’un ilk Çeyreğinde En Çok İzlenen 7 Instagram Videosu

Harbiyiyorum’un ilk Çeyreğinde En Çok İzlenen 7 Instagram Videosu

Acılısıyla tatlısıyla 3 Harbiyiyorum ayını daha geride bıraktık. Enginarlar soyduk, balkabağında kebap yaptık, kebaplara doyamadık. Hepsini de siz değerli takipçilerimizle paylaştık. Bunlardan bazıları sizlerin ilgisini çekip, izlenme rekorları kırdı. Bizler de sizler için  Ocak-Şubat-Mart aylarında en çok izlenen 7 Instagram Videosunu derledik.  Yalnız dikkat, listenin sonunu gelmeden tok karnınız bile acıkabilir. Bakalım neler yapmışız.

1- Meşhur Enginarcı Sercan

Halkımızdaki enginar aşkı ne kadar büyükse, bu video bir anda son 3 aydaki tüm izlenmeleri geride bıraktı. Sercan Bey’in enginar hızına gözler yetişemedi. Böyle bir yeteneği ve emekçiyi de sizlere tanıtmak gururumuz oldu.

View this post on Instagram

ENGİNARCI SERCAN 😎☺️ Yürüyen bir enginar soyma makinesi 😅 Dakikada 5 Enginarı çırılçıplak soyabiliyor . Bıçağını ve süratini izleyenler soyduğu 5 enginarı birden satın almak istiyor 😁 Öyle hızlı soyuyor ki tabak gibi enginarı ortaya çıkardığında, enginar bunun farkına varmıyor bile . Sercan gölgesinden hızlı, Sercan Enginarcı, Sercan başarılı . Maşallah . İyi pazarlar herkese; enginar mevsimi geldi, bolca tüketin şifa bulun . 🇺🇸 Artichoke Man . * Jukin Media Verified *
Find this video and others like it by visiting https://www.jukinmedia.com/licensing/view/987446
For licensing / permission to use, please email licensing(at)jukinmedia(dot)com . #enginar #enginarcısercan #gourmetfood #delish #deliciousfood #healthyfood #foodporn #vegan #vegeterian #pazar #sahrayıceditpazarı #artichokebae

A post shared by © Harbiyiyorum.com 👉🏼 Yemek (@harbiyiyorum) on

2- Balkabağında Furun Kebabı

Güveç Konyalı’nın Sirkeci şubesinde deneyimlediğimiz bu lezzetli şölen hala gündemde. Hak etmiyor desek, yalan olur. Et o kadar güzel pişmiş ki, keşke kokusunu da alabilseniz diyoruz…

3-Çiğköfteci Ali Usta

Kendisi zaten oldukça meşhur bir abimiz. Üstüne gelen Arap müşterilere aduket çekince insanların da ilgisi artıyor. Asabi ama şeker bir abimiz Çiğköfteci Ali Usta.

4- Testi Kebabı

Testinin cızırdısı hepimizin kalplerini cızırdatıyor. Testi içinde kendi suyuyla pişen et cozur cozur tabağa dökülünce tok iken bile acıkmamak elde değil.

5- Kağıt Kebabı

Kendi çiftliklerinden aldıkları etleri, büyük bir ustalıkla hazırlıyor Turunçlar Et Pazarı. Ardından anlaşmalı fırına gidip güzelce pişirtiyorsunuz etinizi.

6- Tepsi Kebabı

Testi, kağıt, tepsi diye gidiyor sıralamamız. Eti gözünüzün önünde kesip kıymasını hazırlıyor usta. Tepsiye yayılıp, soslanıyor. Ardından sıcacık fırından önümüze bir şahaser çıkıyor.

7- Kuzu Tandır

Son videomuzdan da anlaşılacağı üzere halkımız et odaklı her şeyi beğeniyor. Et sever bir millet olduğumuz açık. 5 saat fırında pişmiş Zeytin Restaurant’ın kuzu tandırının altında bir emek yatıyor. Kendileri seçip, hazırlayıp, pişiriyorlar. Hem taze hem lezzetli.

 

Şimdiden afiyet olsun…
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir