BeyoğluPideVideo

Hayri Usta’nın Meşhur Tırnaklı Pide Üzeri Kebapları – Video-

Harbiyiyorum.com olarak Beyoğlu’ndaki bir Hayri Usta ziyaretimizde dayanamayıp sipariş sürecini ve öğrencileri tıka basa doyuran tırnaklı pide sunumuna sahip kebaplarını videoya aldık.

İstanbul’da Ciğer Kavurma yiyebileceğiniz iki yerden bir tanesi olan “Hayri Usta Ocakbaşı” maşrapada açık ayranının ve lezzetli kebaplarının yanı sıra etli çiğ köfte sunan nadir yerlerden bir tanesi. Hayri Usta ile ilgili detaylı inceleme yazımızı okumak için buradan!

Salih Seckin Sevinc

Harbiyiyorum.com kurucusu ve yazarı. 2009'dan beri yeme-içme üzerine keşifler yapıyor. Araştırıyor, yiyor, içiyor, videolar/fotoğraflar çekiyor, düşünüyor ve yazıyor. 2021 - "Ruhani" (Roman) 2018- "Ölüm Yolcusu Abdülüver'in Tuhaf Seyahatleri" (Roman) 2016 - "Harbi Yiyorum - Türkiye'de Harbiden Nerede Ne Yenir?" (Yemek Kitabı) 2015 - "Her Şeyin Başı Blog" (İş Kitabı) 2014 - "Social Media for Real" (İngilizce İş Kitabı) 2012 - "Pazarlama İletişiminde Sosyal Medya" (İş Kitabı) kitaplarının yazarı. 2018'den bu yana ODA TV "Lezzet Peşinde" köşe yazarı, Eylül 2019'da KRT'de "Harbi Yiyorum" programını hazırlayıp sundu. Şu anda "Nerede Ne Yenir?" cümlesinin altını doldurmaya ve lezzet keşiflerini/öğrendiklerini size aktarmaya devam ediyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir