Diğer ListelerLİSTELER

Anadolu Yakası Tüm Şampiyon Kokoreç Şubeleri – İstanbul

Kokoreç ülkenin dört bir yanında tadabileceğiniz müthiş bir sokak lezzeti. Bizim için en önde gelen sokak lezzetlerinden biri olmakla beraber bu lezzette bazı kriterlerimiz var elbette. Beğenir ya da beğenmezsiniz, Şampiyon Kokoreç bu sokak lezzetini alıp kendi yorumu ile bir ekol olmuş durumda. Size, 1962 senesinden bu yana önce İstanbul’a sonra da Türkiye’ye yayılan Şampiyon Kokoreç ’in İstanbul – Anadolu yakası şubelerini listeledik.

Kolaylık ve afiyetler olsun size…

Şampiyon Kokoreç, Acıbadem Şubesi

Acıbadem İstanbul’un en nezih semtlerinden. Şampiyon Kokoreç kurumsallık kattığı sokak lezzetini bu nezih semte de taşımış, iyi etmiş. Mekan cadde üzerinde ancak kot farkı var. Birkaç merdiven aşağıda olmasına rağmen içerisi ve dizaynı ferah. Kokoreç zaten kendini kanıtlamış, onun dışında midye tavaları da mutlaka denenir.

Telefon: (0216) 326 27 00
Adres: ACIBADEM MAH. ACIBADEM CAD. NO:181/A ÜSKÜDAR / İSTANBUL

Şampiyon Kokoreç, Beylerbeyi Şubesi

Yine ana cadde üzerindeki Beylerbeyi Şampiyonluk Kokoreç, 5-6 masalı ufak ve samimi bir mekân. Yılların kokoreç ustalarında ve garsonlarda güler yüz bulacaksınız. Bu şubenin en güzel olayı ve diğer Şampiyon Kokoreç şubelerinden farkı manzarası. Dükkanın önünde kokoreç yerken köprüyü seyredin. Ya da isterseniz paket yaptırıp sahilde keyif yapın.

Telefon: (0216) 318 65 55
Adres: BEYLERBEYİ MAH. YALIBOYU CAD. NO:67/E ÜSKÜDAR / İSTANBUL

Şampiyon Kokoreç, Kadıköy Şubesi

Kadıköy’ün ara sokakları lezzet dolu. Şampiyon Kokoreç Kadıköy şubesi de bu ara sokaklardan birinde. Hatta burada durum biraz değişik. Bu sokağa yemekçiler çarşısı desek yeridir. Haliyle rekabet yüksek ama kendini yıllara sektöre kanıtlayan ‘’Şampiyon’’ markasının da hizmeti, lezzeti yüksek. Diğer şubelere göre çok katlı olması daha çok müşteriye hizmet olanağı sağlıyor. Dikkat! Teras katında yemeyi tercih ederseniz sizin yarım ekmek kokoreçe martılar salça olabilir. 😊

Telefon: (0216) 337 33 97
Adres: CAFERAĞA MAH. YASA SK. NO:26 KADIKÖY / İSTANBUL

Şampiyon Kokoreç, Pendik Şubesi

Şampiyon Kokoreç’in yıllar içerisindeki hedefi İstanbul usulü kokoreçi franchise şubelere taşımaktı. Bunu yaparken birçok sokak lezzetini alıp uzun vadede bir menü oluşturmuşlar. Kokoreç dışında midye, tantuni ve sucuk ekmekte yarımlayabilirsiniz! Şubeye gelecek olursak; Pendik’in işlek caddelerinden birinde ve ufak görünüşüne rağmen iki kata sahip bir mekan. Sahilde güzel bir yürüyüşten sonra fena diyet bozulur burada.

Telefon: (0216) 506 20 20
Adres: DOĞU MAH. ANKARA CAD. NO:165 PENDİK / İSTANBUL

Şampiyon Kokoreç, Sancaktepe Şubesi

Cadde üzerinde derli toplu bir şube. Lezzeti zaten belli bir standarta oturtmuşlar. Birkaç paketleme sorunuyla karşılaşılsa da kokoreç yerinde ve sıcak yenince güzel. Adı üstünde SOKAK LEZZETİ. Şube günün 20 saati açık. Öğlen de yarımlanılır gece de yarımlanır! İnsanın canı yeter ki şöyle baharatıyla, turşusu, biberi ve, ayranıyla bir yarım koko çeksin.

Telefon: (0216) 648 20 60
Adres: MECLİS MH. ANKARA CD. DAP YAPI A2 BLOK NO:54/A SANCAKTEPE / İSTANBUL

Şampiyon Kokoreç, Tuzla Şubesi

Lokasyonu çok güzel, park derdi yok. Müstakil şube olunca daha bir derli toplu oluyor tabi. 11.30-01.30 arası hizmet alabilirsiniz. Bu arada Şampiyon Kokoreç’in ZÜMKÜFÜL diye bir olayı var. Onlar olayı şöyle açıklıyor: “Sosisin, patates kızartması ve özel acı sos ile birleşip, taze çıtır ekmek arasında efsaneye dönüşmüş halidir. İlk çıkışı kokoreç ve midyeye alternatif olarak olsa da zaman içinde ayrı bir fanatizm oluşturmuş, ülkemizin sokak lezzetleri arasına resmen girmiştir.” Deneyin derim zira görüntüsü gel gel diyor.

Telefon: (0531) 260 34 34
Adres: CAMİ MAH. CUMHURİYET CAD. NO: 129 TUZLA- İSTANBUL

Şampiyon Kokoreç, Üsküdar Şubesi

Burası bizdeki “lezzet köşesi” söyleminin tam karşılığı. Caddenin tam köşesinde ve memnuniyet hat safhada. Deneyenler lezzeti onaylamış. Şube temizliği ve güler yüzüyle de dikkat çekiyor. Lezzeti tam karşılığıyla servis etmek için aceleleri de yok. 12.00-03.00 arası hizmet vermekte.

Telefon: (0216) 335 77 35
Adres: BULGURLU MH. KİREÇFIRINI SK. NO: 16/C ÜSKÜDAR / İSTANBUL

Afiyet olsun.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir