Diğer ListelerGenel Yemeklerİstanbul

İstanbul’da Çin Yemeği Yiyebileceğiniz 50 Restaurant

Çin yemeğinin en çok yaygınlaştığı yerlerden biri hiç şüphesiz İstanbul… İki tahta çubukla yemek yemek fikri ilginç bir deneyim olduğundan mıdır bilinmez ama bilinen en eski yeme-içme kültürüne sahip Çin mutfağına olan ilgi her geçen gün artmaya devam ediyor.

Çin mantısı, Çin böreği, tofu, sushi, noodle Çin mutfağının en meşhur lezzetlerinden… Bilirsiniz Çinliler aynı zamanda atasözleri ile de meşhurdur. Bir Çin atasözü der ki: “Açlık yemekle, bilgisizlik okumakla giderilir.

Adamların yemeğe ve bilgiye verdikleri önem oldukça aşikar… Biz de bu atasözünden yola çıkarak Çin yemeği yiyerek açlığını gidermek isteyenler için İstanbul’da Çin yemeği yenilebilecek restaurantları araştırdık ve sizin için derledik.

İşte en güncel ve en kapsamlı haliyle İstanbul’daki Çin Yemeği Yiyebileceğiniz Restaurantlar listesi… Harbiyiyorum’dan bir dev hizmet daha!

Not: Ankara’da Çin yemeği yiyebileceğiniz restaurantların listesi için lütfen buraya tıklayınız.

1- P.F. Chang's, Etiler

Picture 1 of 50

Adres: Nispetiye Caddesi, No 94, Etiler, Beşiktaş İstanbul | Telefon: 0212 988 15 46 | Mekanın bu şube haricinde 1 farklı şubesi daha vardır.Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir