BurgerEn İyilerİstanbul

İstanbul’da Yeni Nesil Hamburger Yiyebileceğiniz En İyi 7 Mekan – 2016 (Yeni)

Şehirde bir yeni nesil kahve, bir de burgerci bu kadar rağbet görünce biz de 2014 yılında yaptığımız ”İstanbul’da Yeni Nesil Hamburger Yiyebileceğiniz En İyi 7 Mekan” listemizin 2016 versiyonunu yapalım dedik. Hatta bundan böyle listelerimizi 2 yılda bir güncellemeye karar verdik. Yiyecek içecek sektörü bu denli hızla gelişirken bu listelerin güncellenme sürelerinin de hızlanması kaçınılmaz görünüyor.

Hazır her gün yeni burgerci açılıyorken, gidelim, deneylim ve beğendiklerimizi bir kere daha sizlerle paylaşalım istedik.

2014 listemizde yer alan 7 burger mekanının da bizdeki yeri ayrı ve çoğuna da hala severek gidiyoruz. Ancak dediğimiz gibi değişim kaçınılmazdı ve bizde gerekeni yaptık.

İstanbul’da Yeni Nesil Hamburger Yiyebileceğiniz En İyi 7 Yeni Mekan 2016” listemiz için sizi hemen aşağıdaki galerimize alalım.

1- Dobby's Burger Palace, Kızıltoprak

Picture 1 of 7

Ekmekleri kendi üretimleri. Et kalitesi ve malzeme uyumu oldukça başarılı. İkram ettikleri erik turşusu sonrası tandır burgerini mutlaka deneyin. Adres: Zühtüpaşa Mah. Hasan Amir Sok. No: 1D- İstanbul Tel: 0216 337 0937

Dobra Gül

Gittiği yerler kim olduğunu bilmez. Dobra dobra yazar. 7 kuşak Bolu Mengen'li. Sevdiğini çok sever, sevmediğinin üstünü çizer. Dikkat! Gerçek gurme! Mekanların korkulu rüyası.

One thought on “İstanbul’da Yeni Nesil Hamburger Yiyebileceğiniz En İyi 7 Mekan – 2016 (Yeni)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir