BalıkEn İyilerİstanbul

İstanbul’daki En İyi 7 Salaş Balıkçı – 2015

Balık Mevsimi her yıl olduğu gibi bu sene yine 01 Eylül’de açıldı. Tekneler yola çıktı, ağlar atıldı ve denizin bereketine bir kez daha şahit olduk. Balık bollaşmaya başlayınca, balıkçılara da hareket geldi. Şimdilik İstanbul Boğazı‘ndaki çift beyaz örtülü, şık mı şık mekanları bir kenara bırakalım. Palamutu, hamsiyi, istavriti doya doya yiyebileceğiniz, tereyağlı karidese ekmek banabileceğiniz ”En İyi 7 Salaş Balıkçı” yı derledik.

Salaş Balıkçılar dendiği zaman İstanbul bu açıdan çok zengin, İstanbul dışında da önerileriniz varsa paylaşmanızdan mutluluk duyarız.

[wdi_feed id=”1″]

Listemize aşağıda ulaşabilirsiniz. Buyrun “En İyi 7 Salaş Balıkçı

1- Palukçu, Şehremini

Picture 1 of 7

Balık Çorbası ardından mısırı ekmeği eşliğinde kendilerine has salatası ve mevisinde ne tazeyse o balık. İstavrit, mezgit ya da levrek. Doya doya balık yiyebileceğiniz leziz bir durak. Mutlaka denemeli. Alkol bulunmuyor. Adres: Çapa Mahallesi, Büyük Saray Meydanı Caddesi, No 13, Fatih, İstanbul Tel: 0212 5290872

Dobra Gül

Gittiği yerler kim olduğunu bilmez. Dobra dobra yazar. 7 kuşak Bolu Mengen'li. Sevdiğini çok sever, sevmediğinin üstünü çizer. Dikkat! Gerçek gurme! Mekanların korkulu rüyası.

2 thoughts on “İstanbul’daki En İyi 7 Salaş Balıkçı – 2015

  • Hülya

    Salas derken? Bunlarin coguna sikiysa rezervasyonsuz git hele haftasonu veya hafta arasi is cikisi! Bir de pahalilasti artik buralar ama burunlarindan kil aldirmiyorlar. Hala tiki para calisiyorlar kredi karti mredi karti hak getire!

    Yanıtla
  • Güzel yazı, burdan sesleniorum balıkçılar salataları bol koyun. :D

    Yanıtla

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir