Gurme Haber

İtü Gastronomi Kulübü Mutfak Zirvesi 2016 Programı

Harbiyiyorum.com olarak bu yıl basın sponsoru olduğumuz İTÜ Gastronomi Mutfak Zirvesi etkinlikleri çerçevesinde düzenlenmekte olan ödüllü “Lezzeti Yakala” fotoğraf yarışmasının duyurusunu sizlere daha önce yapmıştık.

Birçok tadım, eğitim, sunum, söyleşi, workshop ve gastronomik gezi etkinlikleri düzenleyerek etkinlik yelpazesini genişleten İTÜ Gastronomi kulübü, etkinliklerine bir yenisini daha ekledi: Huzurlarınızda Mutfak Zirvesi 2016!

Bu sene, METRO Toptancı Marketleri ana sponsorluğunda 3.sü düzenlenecek olan Mutfak Zirvesi 2016 etkinliğinde birçok şef ve gastronomi dünyasında yer almış isimler yer alacak.

Mutfak Zirvesi bünyesinde yer alan Lezzeti Yakala Fotoğraf Yarışması ise, yine ulusal çapta katılıma sahip bir fotoğraf yarışması niteliğinde… Silverline sponsorluğunda, bu yıl “Yemek ve İnsan” konulu olarak gerçekleşen yarışma 400’ü aşkın fotoğraf katılımına sahip oldu.

Jürilerimizin aralarından seçtiği fotoğraflar, Mutfak Zirvesi süresince fuaye alanındaki sergilerde yer alacak; ziyaret etmeyi unutmayalım! Bununla birlikte yarışmada dereceye giren ilk 3 katılımcıya, toplam 3500 TL ödül verilecek ve ödül töreni İtü Gastronomi Kulubü Mutfak Zirve‘sinin açılışında gerçekleşecek.

Mutfak Zirvesi etkinliği, İTÜ Gastronomi Kulübü üyelerinin gönüllülük esaslarına dayanan ve yoğun çalışmaları sonucu ortaya çıkan bir etkinlik olmakla beraber, tarafları buluşturmak amacını gütmektedir. Bu sene de Pınar Profesyonel, Şişecam, Silverline, Mynet Yemek ve biz Harbiyiyorum.com’un desteğiyle herkesin katılımına açık, ücretsiz bir etkinlik olarak gerçekleşmeye devam edecektir.

Etlkinlik detayları ve kayıt olmak için İTÜ Gastronomi sayfasına bir göz atabilirsiniz.

itü-gastronomi-haber-2

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir