Gurme Haber

İTÜ Gastronomi Kulübü – Mutfak Zirvesinde Basın Sponsoruyuz

Harbiyiyorum.com olarak bu yıl basın sponsoru olduğumuz İTÜ Gastronomi Mutfak Zirvesi etkinlikleri çerçevesinde düzenlenmekte olan ödüllü “Lezzeti Yakala” fotoğraf yarışmasını sizlerle de paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz.

Yapmanız gereken teş şey “Yemek ve İnsan” temalı fotoğraflarınızı İTÜ Gastronomi ana sayfasında anlatılan şekilde e-mail ile ulaştırmanız.

Ödüller: 1. 2000 TL, 2. 1000 TL, 3. 500 TL

Son başvuru tarihi: 20 Mart 2016

itu

Katılım Koşulları

1. Yarışma, amatör/profesyonel herkesin katılımına açıktır.

2. Her katılımcı istediği kadar fotoğraf ile yarışmaya katılabilir. Bir katılımcının gönderdiği fotoğraflardan yalnızca 1’i ödül kazanabilir.

3. Her fotoğrafın ‘Yemek ve İnsan’ konulu olması ve fotoğrafı anlatan bir isme

sahip olması gerekmektedir.

4. Katılımcılar yarışacağı fotoğrafı [email protected] adresine, konu kısmına fotoğrafın adını ve mesaj kısmına ise iletişim bilgilerini (ad, soyad, telefon, e-posta, fotoğrafınızın adı) ekleyerek yollamaları gerekmektedir. Her mail sadece tek bir fotoğraf için geçerlidir. Birden fazla fotografı aynı mail ile yollayan yarışmacıların fotoğrafları değerlendirilmeyecektir.

5. Yarışmanın son başvuru tarihi 20.03.2016 olup yarışma sonuçları 06.04.2016 tarihinde İTÜ Gastronomi Kulübü 3. Mutfak Zirvesi Lezzeti Yakala Fotograf Sergisi’nin açılış töreninde açıklanacak ve kazananlara ödülleri taktim edilecektir.

6. Kazanılan ödül devredilemez, değiştirilemez veya iade edilemez.

7. Fotoğrafların sadece çeken kişiye ait olması ve daha önce hiç bir sitede yayınlanmamış olması gerekmektedir. Aksi halde yarışmaya katılan yarışmacı, ödül almaya hak kazanamaz, fotoğraf jüri tarafından seçilse bile ödülü teslim edilmez.

8. Katılımcılar yarışmaya yalnızca kendileri adına katılabilirler. Başkası adına katılım yapılamaz.

9. Kazananlar ödüllerini teslim alırken, kişisel bilgilerinin doğruluğunu ispatlamak amacıyla nüfus cüzdanını ibraz etmelidir.

10. Yarışmaya katılım ücretsizdir.

11. Fotoğrafların orjinali, JPEG formatında, çözünürlüğü 300 dpi ve kısa kenarı ise en az 2200 piksel olmalıdır.

12. Fotoğraf üzerinde renk, kontrast ve kadraj düzenlemeleri dışında, photoshop ile dijital manipülasyon yapılamaz.

13. İsim vb. imza niteliği taşıyan yazıların fotoğrafın üzerine bulunması durumunda yarışma kapsamında fotoğraf değerlendirlmeye alınmayacak ve sergide yayımlanmayacaktır.

14. Şiddet içeren fotoğraflar ve pornografik fotoğraflar eklemek yasaktır.

15. Yarışma sonunda kazananların isimleri, İTÜ Gastronomi Kulübü tarafından dilediği yazılı ve dijital mecrada (TV, internet, dergi, pop malzemesi vs.) reklam ve tanıtım amaçları için süresiz olarak, dilediği zaman ve şekilde kullanılabilir.

16. Sergi için seçilen fotoğraflar fotoğrafçıların ve fotoğrafların isimleri ile birlikte internet sitemiz www.itugastronomi.com adresinde yayımlanacaktır.

17. İTÜ Gastronomi Kulübü, hile yapan katılımcıları diskalifiye etme hakkını saklı tutar.

18. Yarışmaya katılan fotoğrafçılara KATILIM SERTİFİKASI verilecektir.

19. Yarışmaya katılan herkes yukarıda belirtilen tüm koşulları kabul etmiş sayılır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir