Gurme Haber

İTÜ Gastronomi Mutfak Zirvesi – 2018

İTÜ Gastronomi Mutfak Zirvesi – 2018

“Üniversitenin tadını çıkartıyoruz.” sloganıyla kurulan İTÜ Gastronomi Kulübü yeni bir Mutfak Zirvesi ile karşınızda! Üstelik beşincisi düzenlenen Mutfak Zirvesi ile birlikte “Lezzeti Yakala” adı altında büyük ödüllü bir fotoğraf yarışmaları da var. 12-13-14 Mart 2018 tarihinde yapılacak olan bu etkinlik İçin İTÜ, kapılarını herkese ücretsiz açıyor.

Alanında uzman şefler, restoran sahipleri, gurmeler ve yirmiyi aşkın konuşmacının yanı sıra; workshop ve sahne gösterileri siz değerli yemek severlerle 12-13-14 Mart 2018 tarihinde İTÜ Maçka Mustafa Kemal Amfisi‘nde bir araya gelecek. Bu seneki etkinliğin teması ise “İZ”. 1000 TL değerindeki büyük ödüllü fotoğraf yarışmasının teması ise “Emektar”.

İTÜ Gastronomi Kulübü

İTÜ Gastronomi Kulübü 2013 yılında üniversite bünyesinde kurulan bir öğrenci kuruludur. Kulüp; gastronomi alanında çeşitli eğitim, tadım, workshop, seminer, söyleşi ve gezilere yer vermekle birlikte “Tadımlık” adında bir dergi de çıkarmaya başlamıştır. İTÜ Gastronomi Kulübü, her sene artmaya devam eden 300’den fazla aktif üyesi ve 4000’i aşkın üye sayısı ile Türkiye’nin her tarafından ilgilisine hitap eden bir kulüptür.

Lezzeti Yakala Fotoğraf Yarışması

“Emektar” temalı bu yarışma için son katılım tarihi 6 Mart 2018. Yarışma 1.si ise CarrefourSA’dan tam tamına 1000 TL değerinde hediye çeki kazanacak! İlk 30 fotoğraf ise etkinlik süresince sergilenecek. Jüri üyeleri Erkin Ön,Yusuf Murat Şen ve Mehmet Ateş‘in değerlendirmesiyle ilk üç yarışmacı ödüllendirilecek. Ödüller ise etkinlik sırasında teslim edilecek. Pamuk eller deklanşöre diyoruz!

 

Etkinlik ve yarışma hakkında detaylı bilgi için;

Anasayfa

 
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir